Євробачення-2023 не відбудеться в Україні, конкурс пройде у Великій Британії, – організатори

17 червня 2022, 14:05

Україна не зможе прийняти пісенний конкурс Євробачення-2023 через війну, розв'язану Росією. Попередньо, його проведуть в Великій Британії.

Організатори дослідили це питання і дійшли до висновку, що проводити конкурс в Україні буде небезпечно, пише Обозреватель з посиланням на офіційний сайті Євробачення.

"Після об'єктивного аналізу Референтна група та керівна рада ESC з глибоким жалем дійшла висновку, що, враховуючи поточні обставини, гарантії безпеки та операційної діяльності, необхідні мовнику для проведення, організації та провадження конкурсу пісні Євробачення відповідно до Правил ESC, не можуть бути виконані UA:PBC", – йдеться в повідомленні.

За словами організаторів, підготовка до подібного маштабного шоу може зайняти близько 12 місяців, тому Україна не встигне забезпечити необхідні заходи безпеки для того щоб прийняти в себе учасників і гостей.

"EBU хотів би подякувати UA:PBC за їхню щиру співпрацю та відданість у вивченні всіх сценаріїв протягом кількох тижнів після перемоги Kalush Orchestra та розділити їхній смуток та розчарування з приводу того, що конкурс наступного року не може бути проведений в Україні " – написав Європейський мовний союз.

Вже найближчим часом будуть проведені переговори з Великою Британією щодо можливості проведення конкурсу. Як відомо, саме учасник з Англії Сем Райдер посів друге місце на Євробаченні-2022.

І хоч конкурс не відбудеться в Україні, організатори заходу запевнили, що докладуть максимум зусиль для того, щоб "перемога України була відображена у шоу наступного року"

"Це буде пріоритетом для нас у наших переговорах із можливими господарями конкурсу", – йдеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ця пісня стала саундтреком війни”: СБУ створила ролик на пісню переможця Євробачення-2022

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору