Єврейська громада передала благодійну допомогу для Черкас

01 січня 2023, 15:34

Єврейська громада міста надала благодійну допомогу для Черкас. Продукти харчування та предмети гігієни від єврейських друзів передадуть внутрішньо переміщеним особам та літнім людям.

За словами головного равина Черкас Дова Аксельрода, цю допомогу єврейській громаді Черкас надали Фонд «Хабад Любавич Україна» та  Федерація єврейських общин України. З початку повномасштабної війни вони постійно підтримують своїх співгромадян в Україні. А ті, у свою чергу,  вирішили поділитися допомогою з іншими містянами. Із доброчинною пропозицією вони звернулися до Черкаської міської ради.

"За дорученням Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка організована співпраця з єврейською громадою нашого міста, і, зокрема, отримання цієї благодійної допомоги, – розповідає заступниця міського голови Марина Гаркава. – Продукти та предмети гігієни ми передамо для  внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток у Черкасах та людям  похилого віку. Щиро дякуємо дружньому єврейському народу за підтримку".

Дов Аксельрод розповів, що єврейська громада – одна з найдавніших у  Черкасах, тут живуть багато їхніх родин, діють єврейська синагога, дитячий садок і школа «Ор Авнер». І зараз школа стала центром гуманітарної допомоги.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору