Японські благодійники передали черкаським бійцям норі й фурікаке

05 липня 2023, 19:40

Кілька десятків пакунків японських морепродуктів, зокрема водоростей норі та приправи фурікаке, надіслав для черкаських захисників благодійник із Японії Джунічі Ковака, пише Черкаський край.

Джунічі Ковака — успішний редактор японського журналу, що спеціалізується на висвітленні питань здорового способу життя, якості харчових продуктів. Під час війни він активно допомагає українському народу, підтримує працівників медіа та їхні родини.

Іноземець схвильований злочинними намірами російських військ вчинити теракт на Запорізькій АЕС. Для черкаських захисників, які втримують українські позиції на передовій, Джунічі Ковака надіслав підбірку фурікаке — найвідоміших сухих приправ у Японії, яку використовують для приготування рису. А також десяток коробок норі — сушених листків водорості, що використовуються як обгортка для суші чи збагачення смаку супів і локшини.

«Все це — для солдатів, які воюють на полі бою, для запобігання радіаційного ураження їхнього організму. Нехай їдять, насолоджуються, покращують стан здоров’я. Кошти надали читачі журналу «Food and Life Safety». Слава Україні!» - написав у листі та передав разом із вантажем Джунічі Ковака.

Із Черкас японські смаковинки потрапили до захисників завдяки клопотам волонтерки Олени Макаренко, яка спільно з групою «Черкаські лисиці» регулярно відправляє смачну і корисну їжу бійцям на фронт. Серед них і її син — захисник Дмитро.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору