Якими мають бути зупинки громадського транспорту – запитають у черкасців

07 лютого 2014, 09:42

Усіма зупинками громадського транспорту комунальної форми власності в Черкасах опікуватиметься КП «ЧЕЛУАШ». Таких у нашому місті – 234 об’єкта. Кожна з цих зупинок цього року буде взята на баланс, обстежена та, за можливості, – капітально відремонтована або замінена, зважаючи на потребу.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаської міської ради.

Начальник управління вуличної інфраструктури департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Сергій Отрешко розповів, що наприкінці минулого року передбачалось встановлення в місті п’яти нових зупинок.

– Проте дійшли висновку, що цієї кількості – недостатньо, аби вирішити питання з облаштуванням та наведенням порядку із усіма зупинками громадського транспорту в Черкасах. Адже у нашому місті 234 зупинки комунальної форми власності, які не передані в оренду приватним підприємцям для облаштуванням зупинкових комплексів. Більшість з них потребує значного оновлення, а то й повної заміни, – повідомив Сергій Володимирович.

З метою здійснення, так би мовити, уніфікації та приведення до єдиної концепції усіх зупинок комунальної форми власності у Черкасах, було прийнято рішення охопити відповідними діями їх усі. А саме: зробити в цьому році де потреба – будівництво, де – капітальний ремонт.

Зокрема, на сесію міської ради виноситиметься проект Програми соціально-економічного розвитку на 2014 рік, де на зазначені потреби передбачено 700 тисяч гривень.

– Думаю, що цих коштів вистачить, якщо не на облаштування усіх 234 об’єктів, то приведення до належного стану зупинок на головних магістралях та центральних вулицях міста, аби створити комфортні умови для наших жителів у період очікування громадського транспорту , – наголосив Сергій Отрешко.

За його словами, відповідну роботу здійснюватиме КП «ЧЕЛУАШ».

– Повинен бути єдиний балансоутримувач зупинок громадського транспорту комунальної форми власності у Черкасах. На сьогодні він визначений – це КП «ЧЕЛУАШ». Цього року підприємство проведе повну інвентаризацію та ревізію усіх зупинок, визначить їх стан, прийме на баланс. Після чого будуть виконуватись роботи із облаштування їх належним чином, – розповів Сергій Володимирович.

А також повідомив, що, як варіант, розглядається можливість проведення конкурсу, аби почути пропозиції фахівців та громадськості, та знайти найбільш оптимальний варіант зупинки громадського транспорту у Черкасах.

– Не хотілось би приймати поспішних рішень. Оскільки ми вже маємо приклади нових зупинок, які викликають суперечливі думки у громадськості. Зокрема, настільки їх вартість та ефективність відповідає потребам сьогодення. Адже якщо кожна така зупинка коштуватиме близько 100 тисяч гривень, то, я думаю, це буде дороге задоволення з точки зору ефективності та доцільності витрачання бюджетних коштів, – наголосив Сергій Отрешко.

Поділитись

Коментарі

Вгору