Виконання умов Закону про звільнення від кримінальної відповідальності проводить робоча група прокуратури області

07 лютого 2014, 10:02

 

З метою забезпечення належного виконання Закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань» від 29 січня поточного року та ефективного розслідування кримінальних проваджень про злочини, пов’язані з масовими акціями протесту, у прокуратурі Черкаської області створено робочу групуінформує прес-служба відомства.

Групу очолює прокурор області, а до її складу входить його заступники, начальники управлінь, відділів та старші прокурори прокуратури області.

- Особливої уваги буде надано забезпеченню організації установлення фактичного вчинення учасниками масових акцій протесту дій, передбачених цим Законом, а також виконання вимог щодо звільнення осіб від кримінальної відповідальності чи покарання за вчинення зазначених злочинів, - повідомив прокурор області Геннадій Дем’яненко.

Нагадаємо, що слідчим відділом Соснівського РВ в м. Черкаси УМВС України в області проводиться досудове розслідування кримінальних проваджень за фактами масових заворушень та блокування 23 і 27 січня поточного року адміністративної будівлі Черкаської облдержадміністрації.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору