«Якщо виконком проголосує, то буде війна»: обурені підприємці просять не демонтувати їхні кіоски у середмісті Черкас

30 серпня 2019, 10:22

Підприємці, кіоски яких стоять на вулиці Гоголя в Черкасах, просять не демонтувати їхні тимчасові споруди. Натомість адвокатеса власника універмагу "Добробут" запевняє, що ці кіоски стоять на території, яку орендує універмаг, і не мають дозвільних документів.

Члени виконавчого комітету проголосували за демонтаж незаконних споруд. Підприємці пообіцяли влаштовувати акції протесту, бо вважають, що виконавчий комітет не підтримує їхні інтереси.

Дехто з підприємців навіть заявив, що треба переобрати виконавчий комітет.

Головний спеціаліст управління інспектування Олександр Богуславець у свою чергу повідомив, що під час перевірки вулиці Гоголя виявили 17 споруд біля універмагу "Добробут" на території, яка орендована підприємцем. Спеціалісти управління інспектування виписали приписи про демонтаж споруд без дозвільних документів та паспортів прив’язки. Тому управління інспектування підготувало проект рішення про демонтаж цих споруд.

Голова профспілки підприємців Леонід Запорожець розповів, що там працюють жінки загиблих АТОвців та люди, які не бажають їхати за кордон працювати і хочуть, аби влада була на боці народу. Натомість члени виконавчого комітету запевняють, що ставлення до незаконних споруд в усіх випадках однакове.

Підприємці ж зауважують, що кілька судових інстанцій вони таки виграли, а програли саме в апеляційному суді, про який їх не повідомили.

Під час обговорення питання заступниця міського голови Людмила Бордунос здивувалася, чому рішення 2010 року про знесення незаконних кіосків досі не виконане.

Обурені рішенням виконавчого комітету підприємці не дочекавшись переголосування покинули зал, а члени виконкому оголосили про перерву.

Коментарі

Вгору