Якщо дитини не було у школі менше 10 днів – достатньо письмового пояснення батьків, – Олег Стадник

11 січня 2019, 19:22

Якщо дитини не було у школі менше 10 днів - достатньо письмового пояснення батьків, - Олег Стадник

Директор департаменту охорони здоров'я і медичних послуг Черкаської міської ради Олег Стадник вкорте нагадує батькам школярів, що підтвердити поважну причину відсутності дитини в школі (через хворобу) можна не тільки довідкою від лікаря, а й письмовим поясненням.

- Кабінет Міністрів України ще в 2017 році прийняв Постанову за № 684, в якій поважною причиною відсутності дитини в школі є два документальних свідчення, які мають рівну юридичну силу і прописані через "або". Або довідка від лікаря про хворобу дитини, або письмове пояснення батьків про причину відсутності дитини. Безумовно, коли дитина має перелом, їй наклали гіпс і вона має рекомендації на подальший період від травматолога - це довідка від лікаря. Але коли дитини не було не більше 10 днів, наприклад через застуду, тоді достатньо письмового пояснення батьків. Я вважаю, що одужуючу дитину вести на прийом до лікаря, бути в очікуванні прийому заради папірця - звичайно можна, якщо більше немає чим розважитись. Тож, пропоную скористатись преференціями Кабміну і працювати на благо сім'ї, не ходити даремно по коридорах лікувальних установ.

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

 

ОКСАНА сказав:

Ні,цього не можна робити. 1. Законодавство це не дозволяє. 2.Це створення умов для здійснення злочинівта їх покриття та багато іншого.
Можливо -за поясненням батьків 1 день та на поховання близьких родичів.

Алла сказав:

Постанова за № 684, в якій поважною причиною відсутності дитини в школі є два документальних свідчення, які мають рівну юридичну силу і прописані через “або”. Або довідка від лікаря про хворобу дитини, або письмове пояснення батьків про причину відсутності дитини.

Оксана сказав:

Ні,цього не можна робити. 1. Законодавство це не дозволяє. 2.Це створення умов для здійснення злочинів та їх покриття, а також багато іншого.

Вгору