Якщо міліція не справиться з Електроном, я можу приїхати і знову вкласти його мордою на асфальт, – Каплій

26 березня 2014, 16:03

Екс-начальник УМВС України в Черкаській області, генерал-майор Микола Каплій висловився про псевдо-патріота, члена Правого сектор із Городища, пише Vechirka.net.

- До мене приїхали представники громадськості Городища і кажуть: «Ми ж пам’ятаємо, як у лихі 90-ті ви особисто затримували рекетира, лідера бандитів Городища на прізвисько Електрон». І це була правда. Його будинок був навпроти районної прокуратури, там я його особисто затримував. Він мені розказував, що він такий крутий каратист… Хай він пригадає, як я його затримував. Я людям сказав: «Якщо міліція не буде вживати заходів стосовно Електрона, то я приїду знову, незважаючи на мій не зовсім молодий вік, і знову вкладу його мордою на асфальт». Я зробив свою роботу, офіційно, в правовому полі. Він тоді відсидів. Після того його ще кілька разів судили. Остання судимість – за зґвалтування... А тепер він представляє Правий сектор у Городищі. Ходить по районній адміністрації, шугає працівників і погрожує, що всіх построїть. Люди в Городищі сприйняли це дуже негативно. У нього є ще такий дружбан із 90-их Євгеній Клімов. Не так давно приїхали опера з Вінниці й він одного з цих оперів збив на своїй машині на смерть. Люди самі мене шукають. Не я їх шукаю. І кажуть: «Що ж це робиться врешті-решт?». Тепер я буду телефонувати по інших районах до людей, які володіють ситуацією. І ми подивимося, хто кого представляє. Який же це порядок вони наводять? Це ж махновщина.

Про своє ставлення до співпраці народу з міліцією

Рішення співпраці міліції з Правим сектором і самообороною є рішенням міністра внутрішніх справ, але я вважаю, що питаннями охорони правопорядку, боротьби зі злочинністю повинні займатися професіонали. Я днями зустрів екіпаж ДАІ, мене зупинили, щоб привітатися, і офіцер середнього рівня мене запитує: «Микола Васильовичу, що ж це відбувається? У загонах самооборони зараз люди, яких ми затримували не раз по п’янці, які є наркомани. А тепер ми повинні з ними співпрацювати?». Я кажу: «Я ж накази міністра внутрішніх справ відміняти не можу, тому дійте розумно й не створюйте конфліктів». Я це не схвалюю. Якщо це люди, які є дійсно патріотами України – чи з Правого сектору, чи з Лівого сектору, чи Самооборони – я - за. Але коли туди приходять шарлатани й злочинці, як я повинен до цього ставитись?..

Вгору