Якої дієти притримується та яких чоловіків обирає найтитулованіша бодібілдерка з Черкас (відео)

21 жовтня 2019, 23:00

Під час вечірки журналу "Cosmopolitan" найтитулованіша бодібілдерка, чемпіонка Міжнародного турніру від Арнольда Шварцнегера, черкащанка Оксана Оробець в ефірі "Світського життя" розповіла про свою дієту перед змаганнями, а також поділилася власними уявленнями щодо ідеального чоловіка.

За словами дівчини, цього року вона спробувала кето дієту (дієта з високим вмістом жирів та помірним вмістом білків).

- 45 днів - лише жири і білки, 10-15 тренувань на тиждень - і ви чемпіон! За декілька днів забирається вода, оскільки тіло має бути сухим - і це найважче. Тому що не їсти - це не проблема. Проблема - коли тобі не можна пити і потрібно виконувати фізичні навантаження. Це найважче, - розповіла Оксана Оробець.

На запитання ведучої "Світського життя" Катерини Осадчої, чи повинен обранець бодібілдерки мати такі ж ідеальні форми, як вона, дівчина відповіла, що ні.

- Для мене не важливо, який вигляд має людина, якщо це ніяк не впливає на здоров'я. Найважливіше - розум. За 20 років протягом яких я бачила ідеальні тіла, тепер, коли я дивлюсь на людину, то не оцінюю її з точки зору шість, три чи один кубик. Це взагалі неважливо. Важливо, що людина з себе представляє, які у неї цінності.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору