Які зміни від ВООЗ чекають черкащан у носінні захисних масок

02 грудня 2020, 17:20

фото тематичне

Всесвітня організація охорони здоров’я посилила свої рекомендації щодо носіння захисних масок всередині приміщень і на вулиці в умовах пандемії COVID-19.

ВООЗ рекомендує, щоб громадяни носили немедичні маски в приміщеннях (наприклад, в магазинах, на роботі, в школах) і на вулиці, де неможливо дотримуватися фізичної дистанції як мінімум в один метр, - йдеться в оновленій інструкції.

Носити маски рекомендується в погано провітрюваних приміщеннях, незалежно від того, чи можна дотримуватися відстані в один метр чи ні.

ВООЗ також закликала людей не носити маски під час інтенсивних фізичних навантажень і не використовувати маски з клапанами.

Що стосується захисних лицьових щитків, то в ВООЗ заявили, що вони «забезпечують тільки певний рівень захисту і не повинні розглядатися як заміна маскам».

Однак використання пластикових екранів для обличчя допустимо в якості альтернативи для людей з порушеннями когнітивної, респіраторної або слухової функцій.

Це четвертий пакет змін до керівництва ВООЗ щодо масок з початку пандемії коронавірусу. Останні зміни були внесені в серпні - тоді ВООЗ закликала весь медичний персонал носити маски, незалежно від того, є контакти з інфікованими чи ні.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору