Приховати животик допоможе «ампір», – які весільні сукні шукають черкаські наречені

31 серпня 2015, 14:55

247e5ae4832a9c41c2320aa8948014fd1Літо та осінь – період весіль. І перед нареченими постає одне із найпроблемніших питань – вибір сукні. Адже недарма говорять:  обираючи сукню, наречена обирає собі долю. «Про все» поцікавилося у весільних салонах, які вподобання цього року у черкаських наречених.

Як розповідають продавці, заходячи до магазину дівчина в першу чергу звертає увагу на ціну та колір плаття. Щодо кольору, то найпопулярніший цього року - традиційний білий і всі похідні від нього. Також у моді сукні кольору шампань.

А ось зелених, жовтих чи синіх у черкаських салонах зазвичай немає. Та й, пояснюють продавці, ними і не цікавились.  Втім запевняють: якщо весілля буде проходити у якомусь незвичному стилі, то наречена може легко знайти в асортименті сукню із елементами потрібного кольору (чи то пасок, чи то вставку, чи квіти).

Дещо змінилися тенденції у фасоні суконь. Якщо раніше в моді були пишні, то зараз перевагу наречені віддають сукням, які гарно сідають по фігурі, - це прямі плаття, або ж фасон «рибка».

- У зв’язку із тим, що в країні скрутне становище, зростають ціни на всі продукти і товари, люди більш практично підходять до питання вибору сукні, - пояснює продавчиня весільного салону Анна. - Часто купують сукні, які по пошиттю схожі як на весільні, так й на вечірні. Після весілля таку сукню можна підрізати і одягати, як вечірнє плаття, на виставки чи в театр.

За словами Анни, у моді на першому місці гіпюр, потім  атлас і шифон.

Якщо ж наречена має зайву вагу, або вже помітний животик, приховати це - не проблема.

- Для вагітної  ідеально підійде плаття моделі «ампір», - розповідає Анна. – Це сукня із  завищеною талією, що допоможе підкреслити груди і відволікти увагу від живота. Також гарно підійдуть сукні із різними вставками.

Якщо ж наречена має зайву вагу, то продавці радять обирати плаття із  закритим верхом. Також обов’язково має бути пасок, який виділить і підкреслить талію.

Ще один із важливих весільних атрибутів – фата. Її варто купляти лише після того, як придбали сукню. Тому що візерунок, вишивка чи квіткові елементи сукні обов’язково мають хоч приблизно співпадати  із фатою. Тоді це буде виглядати гармонійно і цілісно. У моді зараз коротка фата, оскільки часто у сукні позаду є шлейф.

Умовно, говорять у салонах, наречених можна поділити на 2 категорії.

- Є дівчата, які шукають плаття із різними вставками - чи то золота, чи каміння, намиста, чи якимись іншими прикрасами, - розповідає Анна. - А є навпаки, шукають щось просте і зі смаком, без зайвих прикрас.

Щодо цін на весільні сукні, то цього року вони коливаються від 2 тисяч гривень за найдешевшу до 20 тисяч за найдорожчу.

Слід зауважити, що вінчання у церкві дуже різниться від святкування світського весілля, у тому числі і в одязі. На Svadbagoda.org підкажуть, як правильно одягнутися, яким має бути взуття, макіяж та прикраси у день, коли наречена йде під вінець. 

Поділитись

Коментарі

Вгору