Як звучить Україна: черкаські гурти на музичній карті країни

17 квітня 2016, 10:00

389

700 гуртів і музичних виконавців, які представляють усі області України та Крим, увійшли до проекту “Як звучить Україна” від видання “Українська правда”. Автори дослідження зазначають – намагалися проаналізувати, що за продукт вони пропонують, і дати змогу читачам оцінити його якість.

Про це інформує "Рідна Черкащина".

У проекті є представники усіх музичних жанрів — естрадні та оперні співаки, поп-, рок- та фольк-гурти, ді-джеї, вокально-інструментальні ансамблі, хори, хіп-хоп-виконавці тощо.

Дослідження показало, що 450 із 700 артистів мають у своєму репертуарі пісні українською мовою; 269 — російською, і 245 — англійською. Виключно російською співають лише 90 гуртів та виконавців із нашого списку.

Варто зазначити, що музиканти не обмежуються вказаними трьома мовами. Є ті, хто співає французькою, польською, іспанською, болгарською, білоруською тощо.

Гурти розподілили по областях, орієнтуючись на міста, в яких вони були створені. Так, гурт “Бумбокс”, який заснував Андрій Хливнюк із Черкас, “приписали” до Києва.

399

Співаків та ді-джеїв відносили до регіонів, де вони народилися або живуть (якщо походять з іншої країни).

За підрахунками, найбільше музичних проектів виникло у Київській області — 282 колективи та виконавці, у Львівській значно менше — 77. На третьому місці Харківська область і 48 музичних проектів.

За версією авторів дослідження, Черкащина представлена на музичній карті України вісьмома проектами.

13022264_10154163728889172_94556562_n

“Ми усвідомлюємо, що до списку ймовірно не потрапило багато достойних артистів. Саме тому передбачили функцію, за допомогою якої кожен читач може запропонувати редакції музикантів, які відсутні у переліку”, – зазначають автори проекту.

Поділитись

Коментарі

Вгору