Як у Черкасах проходить патріотичний фестиваль “Народ Героїв” (фоторепортаж)

09 травня 2018, 16:05

Фото: Про все

8 травня в Черкасах розпочався дводенний патріотично-освітницький фестиваль "Народ Героїв". Метою якого є нагадати всім про цінність українських традицій, повагу та пам'яті героїв України всіх часів.

Про це інформує кореспондент "Про все".

Фото: Про все

Розпочався фестиваль зі змагань "Патріотична Черкащина" серед допризовної молоді. Тут молодь могла позмагатися в різноманітних видах спорту: арм-реслінгу, перетягуванню канатів, кидання гранати та інших. Всі бажаючі могли потримати в руках зброю чи сфотографуватися у фото-локаціях.

Фото: Про все

З другої половини дня гостей фестивалю розважали діти - вихованці багатопрофільного-молодіжного центру, танцювального колективу "Вікторія", вихованці різноманітних спортивних та вокальних клубів. Також до участі у фестивалі долучилися і дует "Флетчер"та Олексій Юрін. Завершився перший день фестивалю показом фільму "Воїни духу" та ходою до Пагорбу Слави, де всі бажаючі могли взяти участь в "Хвилині миру".

Фото: Про все

Нагадуємо, що сьогодні з 18:30 містян будуть розважати гурти "Роллер Джйсон", Джулай 8. А завершить фестиваль виступ гурту "Тартак", який розпочнеться о 20:00.

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Вгору