“Як тільки Зеленський покинув летовище, підрядник забрав техніку?”, – новий голова ОДА про перші кроки на посаді

12 серпня 2019, 12:40

Після стартових 10 днів на посаді голови Черкаської ОДА Ігор Шевченко почав розповідати про свої перші кроки.

Перше, що зробив новоспечений чиновник, - відвідав черкаське летовище, де нині тривають ремонтні роботи.

"Пам’ятаєте, у день мого призначення найперше із Президентом Володимиром Зеленським відвідали черкаський аеропорт. І ви чули його питання: «А техніка сьогодні з’явилася чи була?» Сьогодні разом із заступником Костянтином Омаргалієвим і директором аеропорту Іваном Далібожаком вирішили подивитись, як ведуть роботи. Я не зустрів нікого з тих, хто зустрічав Президента. Виходить, як тільки Володимир Зеленський покинув летовище, підрядник забрав техніку?", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Як вдалося з’ясувати у представника підрядної організації «Ростдорстрой», техніку направили нібито на «більш гарячий об’єкт», бо в аеропорту на той час займалися лише укладанням сітки.

"Всі ми розуміємо, що техніка – це не гаманець, який можна перекладати з місця на місце щодня. Залучення цієї ж техніки на інші об’єкти, які для когось видаються більш важливими, уповільнює виконання робіт на смузі. Є питання щодо додаткового проектування перону і рульової доріжки, які обійдуться ще у 2 млн грн. Ці витрати також перевіримо. Далі про відновлення аеропорту. Оглянули пасажирський термінал, переконаний, що відновлювальні роботи не такі непосильні, як здається на перший погляд. Сантехніка, вентиляція, зали очікувань в непоганому стані. Активно реконструюють місце, де потенційно може бути заклад харчування для відвідувачів. Однозначно, дах треба капітально ремонтувати, вікна – частково замінили. Підлога в досить хорошому стані, можливо реконструювати", - додав Ігор Шевченко.

Запвняє, відтепер такі перевірки планують щотижнево на всіх об’єктах.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Валерій Мироненко :

Техніку не всю забрав а лише частину.. У звязку з тим що виникли затримки в постачані геотекстильної решітки, яка укладується між шарами покриття. Тому за цей час підрядник перекинув частину техніки на інші обєкти тим самим підтянув роботи там. У пятницю 9.08.2019 в аеропорт привезли рулони георешітки і почата укладка її на смугу, на цьому тижні повинна бути повернена і техніка для укладання останнього асфальтобетонного покриття.. Тому не сійте паніки, все під контролем!!!

Вгору