Як сьогодні голосували кандидати на посаду очільника Черкас

25 жовтня 2020, 18:25

Сьогодні, 25-го жовтня, по всій Україні відбуваються місцеві вибори. Свої голоси на виборних дільницях віддали й кандидати, які балотуються на посаду мера Черкас. На своїх фейсбук-сторінках потенційні мери розповіли, як це було.

Поки що чинний міський голова Анатолій Бондаренко разом із дружиною Валерією, яка балотується в обласну раду, віддали свої голоси за кандидатів об одинадцятій годині ранку.

— Разом із дружиною вже скористалися своїм правом голосу. За вибір - не соромно, - написав на своїй сторінці Анатолій Бондаренко.

Кандидат на посаду мера Черкас Віктор Євпак на свою виборну дільницю прийшов після 15-ї години дня разом із сином.

- Проголосували з Миколою. Друзі, явка виборців по Черкасах – дуже низька. Якщо ви чекали якогось знака, щоб піти на дільницю - нехай цей допис буде ним! Повірте, кожен голос має велику силу і може змінити хід історії! Шанс на зміни ми маємо лише раз на п’ять років. Не маємо права знехтувати цим, - прокоментував світлину черкасець. 

Першим дописом кандидата на посаду міського голови Дмитра Кухарчука стало повідомлення про те, що він разом із представником громадської мережі ОПОРА зафіксував правопорушення на одній із дільниць міста.

- Впевнений у тому, що події останніх шести літ викували в людях свідомість, яка сьогодні стане визначальною в майбутньому Черкас. Прийдіть на дільниці і зробіть свій вибір. Все залежить тільки від вас. А ручка - ваша зброя, - прокоментував кандидат.

Відсторонений від посади очільника департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Сергій Воронов у сьогоднішньому "виборному" дописі вказав на неповнолітнього інтерв'юєра.

- А як вам опитування від Президента, яке проводить 16-річний хлопчик? Хоча має вигляд дитини 13-14 років, - прокоментував Сергій Воронов.

Кандидат на посаду міського голови Олександр Згіблов коротко прокоментував свій прихід на виборну дільницю.

- Виконав свій обов'язок... Година в черзі... - написав пан Олександр.

Кандидат на посаду мера Черкас Владислав Пустовар опублікував відео, в якому показав, як віддавав свій голос на виборній дільниці.Олександр Литвин, який також балотується у мери, у своєму дописі закликав черкащан не бути байдужими до місцевих виборів і віддати свій голос за когось із кандидатів.

- Вибір зробив. Закликаю вас зробити те саме. Від вибору сьогодні залежить наше завтра, завтра наших дітей та онуків. Проголосуйте на місцевих виборах, оберіть міського голову, депутатів міської, районної, обласної рад. Дільниці відкриті з 08:00 до 20:00 год, - прокоментував допис Олександр Литвин.

Нагадаємо, раніше ми писали, що члени комісії виготовляють із рулонів пакунки для виборної документації. За вимогами, ті мають бути не саморобними і герметично запакованими, щоб документи під час транспортування не загубилися та не були помітні стороннім особам.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору