Як оплатити рахунок “Черкасиенергозбут” онлайн через Portmone

09 жовтня 2023, 11:57

Власники житлових і нежитлових приміщень в Україні повинні щомісяця оплачувати комунальні послуги. На щастя, часи, коли необхідно було відвідувати поштове чи банківське відділення, вже минули. Сьогодні заплатити за електроенергію можна онлайн. Як це зробити швидко та без жодних складнощів — читайте в цьому матеріалі.

Коли жителі Черкас мають сплачувати за електроенергію

Постачальником електричної енергії в Черкаській області є компанія "Черкасиенергозбут". Товариство було засновано у 2018 році та надає універсальні послуги у сфері енергопостачання побутовим споживачам і юридичним особам. Тарифи регулюються згідно з вимогами чинного законодавства.

Рахунки за електроенергію черкащани мають сплачувати до 20 числа наступного календарного місяця. Наприклад, вересневий рахунок за світло клієнт має сплатити до 20 жовтня, жовтневий — до 20 листопада тощо. Платіжки з нарахуваннями за спожиті кіловати у минулому місяці споживачі зазвичай отримують на початку наступного.   

Як оплачувати послуги "Черкасиенергозбут" онлайн

Існує кілька способів переказати кошти:

  • Сайт постачальника. На офіційній вебсторінці "Черкасиенергозбут" оплата здійснюється за допомогою фінустанов і платіжних онлайн-сервісів. Клієнтові необхідно обрати банк або іншу платформу та діяти за інструкцією. Зареєстровані споживачі можуть оплачувати рахунки в особистому кабінеті.
  • Інтернет-банкінг. Власники платіжних карток "ПриватБанк", "Ощадбанк", "Райффайзен Банк" тощо можуть переказати постачальнику кошти на сайтах або в мобільних застосунках фінустанов.
  • Сервіси онлайн-платежів. Зокрема оплачувати рахунки за світло зручно на платформі Portmone. Усе, що для цього необхідно, — картка будь-якого українського банку з необхідною сумою на балансі та гаджет з доступом в інтернет. Зазвичай енергопостачальник отримує гроші впродовж кількох хвилин. Максимальний термін очікування — 3 дні.

Оплата на Portmone: деталі, які необхідно знати

Щоб розрахуватися за електроенергію з постачальником, реєструватися на офіційному сайті Portmone не обов'язково. У розділі "Комунальні платежі" необхідно обрати регіон (Черкаси та обл.) і знайти ТОВ "Черкасиенергозбут" у списку компаній. Щоб спростити завдання, можна скористатися фільтрами або пошуком за назвою. Обравши необхідну організацію, варто дотримуватися інструкції на сторінці.

Зареєстровані клієнти, що створили адресу в особистому кабінеті, можуть швидко знаходити виставлені за нею рахунки. Достатньо додати знайдені системою шаблони до адреси.

У разі, якщо шаблон не підтягнувся автоматично, його необхідно створити таким чином:

  1. Натиснути "Додати новий рахунок" і вказати регіон.
  2. Вибрати з переліку компаній ТОВ "Черкасиенергозбут".
  3. Ввести номер о/р і за потреби додати коментар.
  4. Зберегти новий шаблон.

Таким чином можна створити шаблони для оплати будь-яких комунальних рахунків. Це дозволить здійснювати наступні транзакції всього одним натисканням. А щоб не забувати оплачувати послуги охорони чи інтернет-провайдерів, незайвим буде налаштувати функцію нагадування. Повідомлення надходитимуть у мобільному застосунку та на email. 

Партнерський матеріал

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору