Як на День студента у Черкасах допомагали армії (фото)

18 листопада 2014, 16:44

1

16 листопада на Театральній площі міста Черкаси з нагоди Міжнародного дня студента  відбувся благодійний студентський фестиваль талантів «Students талант-fest» , організатором якого виступили громадська організація «Агенція молодіжних ініціатив» та студентський актив Черкаського державного бізнес-коледжу.

3

Протягом концертної програми проходив збір коштів на лікування і реабілітацію бійців АТО, який був організований спільно із Центром допомоги армії.

4

Окрім студентів Черкаського державного бізнес-коледжу, участь у фестивалі прийняли також студенти Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького, Черкаського державного технологічного університету та Черкаського інституту банківської справи. Так глядачі мали змогу переглянути виступ майстрів паркуру, бітбоксу, КВН-команд, танцювальні та вокальні номери. Окрему увагу привернуло графіті, що малювалося на очах глядачів протягом заходу, а також прикрашання «Дерева щастя» бажаннями черкащан. А щоб не змерзнути, усіх бажаючих зігрівала кава від спонсорів.

5 6 9 10 11

Поділитись

Коментарі

Вгору