Як на Черкащині працюватимуть центри обслуговування платників на свята

19 квітня 2014, 16:15

Головне управління Міндоходів у Черкаській області вітає платників з Великоднем та першотравневими святами і доводить режим роботи центрів обслуговування платників (ЦОП) Черкаської області.

Так, 21 квітня, 1-2 травня та 9 травня 2014 року у центрах обслуговування платників є вихідними днями.

В суботу 3 та 10 травня 2014 року ЦОП працюватимуть з 9-00 до 16-00 години.

Для оперативного вирішення проблемних питань (зволікання з прийманням звітності, необґрунтована відмова прийняття звітів, черги тощо) пропонуємо платникам негайно повідомляти про це за номером телефону спеціальної гарячої лінії ГУ Міндоходів в області 33-91-34.

Нагадуємо, на території Черкаської області, для забезпечення комфортних умов платникам податків і зборів, надання якісної правової та податкової допомоги, оперативного приймання податкової звітності, надання адміністративних послуг, діє 22 центри обслуговування платників. Усі ЦОП мають однакову структуру, яка включає три обов’язкові зали (сектори): зал (секцію) видачі довідок та дозвільних документів, зал (секцію) прийому звітності та кореспонденції, а також зал (секцію) обслуговування платників. Крім того, сервісні центри обкладанні залами очікування з Wi-Fi та плазмовими екранами для трансляції важливої інформації. При необхідності консультант-модератор допоможе у пошуку необхідної інформації, розміщеної на стендах, при заповненні документів. В усіх центрах обладнаний куточок платника податків, де можна скористатися послугами Інтернет і отримати необхідну інформацію. Встановлені скриньки для зауважень та пропозицій від відвідувачів.

За три місяці цього року у ЦОП області платники отримали понад 23 тисячі адміністративних послуг.

Коментарі

Вгору