Як мобілізовані черкащани тренуються на львівському полігоні (відео)

01 лютого 2015, 21:16

Підготовка боєм. Щойно мобілізовані почали тренуватись на Яворівському полігоні. На Львівщині пройдуть місячну підготовку солдати з усієї України, інформує 24 канал.

В пункті збору мобілізованих офіцерів запасу новоприбулі отримують повне екіпірування: частина — покращене вітчизняне та допомога з Канади та Польщі. Також солдатам видадуть бронежилети та шоломи. Тож беруть з собою лише обереги.

За кілька хвилин цивільні хлопці перетворюються на бравих вояків. Чимало з офіцерів добровільно зголосились до армії. Кажуть: якщо ти патріот, то не можеш косити.

Далі за розкладом — розбирання зброї. Офіцери кажуть, місяць підготовки цілком достатній, їм тут усе знайоме. Казарма на 180 ліжок для офіцерів, умови підходять, адже військові до всього звиклі.

Є і наметове містечко для солдатів. Усе як на фронті, аби звикнути до умов. Військові кажуть, що мобілізовані четвертою хвилею добре організовані та свідомі. Невдовзі солдати після бойового злагодження замінять воїнів, які так чекають на відпочинок, на передовій.

Коментарі

Вгору