Різдво черкащани зустрічатимуть зі снігом та дощем

04 січня 2016, 16:16

 

SONY DSC

Мокрий сніг з дощем - такої погоди варто чекати 7 січня. Вранці та вдень ожеледь, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. А температура вночі -3..-8º вдень -3..2º, про це повідомляють у Черкаському гідрометеоцентрі.

- Після аномально теплого грудня початок січня вразив різким похолоданням та сильними нічними морозами. Найхолоднішою видалась минула доба із середньодобовою температурою повітря 17-19° морозу, що на 12-14° нижче кліматичної норми. Вдень температура повітря не піднімалась вище 13-15° морозу. Сьогодні вночі стовпчики термометрів знижувались до 22-24° морозу, - зазначає начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань. - Під натиском циклонів із заходу у найближчі дні синоптична ситуація почне поступово змінюватися. Наступна ніч на Черкащині ще буде дуже холодною – 11-16° морозу.

А напередодні та на Різдво очікуються періодичні опади у вигляді снігу, мокрого снігу та дощу. Температура повітря підвищиться до слабких морозів: вночі 3..8º морозу, вдень близько 0º.

Водночас у гідрометеоцентрі нагадують, що морозна погода сприяла стрімкому льодоутворенню на водних об’єктах області. На сьогодні на Кременчуцькому водосховищі відмічається суцільний льодостав, на річках – льодостав 90-100%.

- Однак лід ще тонкий та ненадійний. Саме тому не слід виходити на тонку кригу на ставках, річках та інших водоймах. Адже необдумана та необережна поведінка загрожує вашому життю, - додає Віталій Постригань.

 

Коментарі

Вгору