Як черкащани ставляться до можливого подорожчання проїзду?

10 лютого 2018, 17:08

Міська влада Черкас планує збільшити вартість користування автобусами до 5 гривень. Кореспонденти «Нової Доби» поцікавились у жителів міста, як вони ставляться до цього і чи вважають таке подорожчання виправданим.

Інна Валюк, 21 рік, студентка


«Я негативно ставлюсь до подорожчання проїзду, тому що сервіс того не вартий, частенько трапляються поломки. Якщо вже й піднімати ціни, то транспорт повинен частіше ходити, особливо в години, коли всі їдуть на роботу чи повертаються з неї. Я живу біля військкомату і потрібних мені автобусів дуже важко дочекатися. Іноді трапляється таке, що вони можуть просто не доїжджати, розвертаючись біля вокзалу»

Іван Гонтар, 50 років, пенсіонер

«Я їжджу на тролейбусах по пенсійному, але я проти підвищення цін. Якщо порівнювати автобуси з тролейбусами, то сервіс в перших нічим не кращий, а ціна більша в два рази. До того ж і ті, і ті постійно переповнені. Я їздив би на автобусах і погодився платити більше, якщо пенсія була більшою, а сервіс став кращим».

Кирил Юркін, 19 років, кухар

Я вважаю, що підвищувати ціну на проїзд просто несправедливо. Черкаси не таке розвинуте місто, щоб пускати якісні автобуси. А оскільки їх немає, то і платити більше не хочеться. Я от постійно натрапляю на холод в автобусах та хиткі сидіння. Я за те, щоб підвищення було справедливим – є гарний ремонт, є і більші гроші. Також непогано було б збільшити кількість функціонуючих автобусів. Найчастіше користуюсь 24 і 4 автобусами і дуже часто довго чекаю їх на зупинках».

Юлія Демченко, 27 років, приватний підприємець

«Ситуація із подорожчанням мене зовсім не влаштовує. Я мама в декреті і провозити дитину в садочок складно. Наданий сервіс таких коштів не вартує. Також взимку в автобусах буває холодно, тому ціна зовсім необґрунтована. Я погодилась би платити більше, коли в маршрутках було принаймні чистіше. Крім того, громадського транспорту зовсім не вистачає. З автобусами ще простіше, а тролейбусів доводиться чекати довго. Я користуюсь громадським транспортом кілька разів на день, тому для мене підвищення ціни буде відчутним».

Ігор Бондар, 18 років, студент

«Я часто пересуваюсь на автобусах і мене не влаштовує підвищення цін. Проблема в тому, що ціни на проїзд зростають, а якість обслуговування не покращується. Не пускають належну кількість автобусів і я довго чекаю їх на зупинках. Буває іноді запізнююсь через те, що автобуси ходять не з належним інтервалом. До того ж, часто бувають забитими. Я без проблем платив би більше, якби автобуси ходили чітко за графіком і в години пік їх кількість була більшою».

Ніна Ногодон, 82 роки, пенсіонерка

«Я рідко користуюсь маршрутками, оскільки для пенсіонерів і 4 гривні недешево. З кожним підвищенням вартості нам все більше «не по кишені» їздити на громадському транспорті. Але з іншого боку я розумію перевізників. Все дорожчає і бензин теж, їм же якимось чином треба заробляти. Тому, можливо, це того і вартує. Але якщо говорити, наприклад, про 7 гривень, то це надто багато. На сервіс не скаржусь, він мене влаштовує, жодних проблем з цим не виникало».

Володимир Верба, 29 років, торговець на курсі валют

«Певною мірою підвищення цін справедливе. Вони ж мають за якісь гроші заправлятися, ремонтуватися, платити заробітну плату працівникам. На це все треба гроші і оскільки ціни на все підвищуються, то і вартість проїзду зростає. Ці ціни взяті не з неба, така зараз ситуація в країні. Загалом я цілком задоволений їхньою роботою, у моєму районі функціонує багато автобусів. З сервісом теж проблем не виникало»

 

Скептик сказав:

Як завжди, більшість хоче все і задарма. А цього не буває.

Алена сказав:

Но люди же не требуют бесплатного проезда! Они хотят, чтобы цена соответствовала качеству. А их качество не стоит 5 грн.

Михайло сказав:

Так , скасування iснуючих договорiв прискорить пошук адекватних перевiзникiв.

Євгеній сказав:

Подорожчання можливе за умови виконання обіцянок перевізників.Вони обіцяють поліпшення сервісу, але при минулому подорожчанні, вони також давали обіцянки,але стало тільки гірше.

Сергей сказав:

Повышение не будет пусть не прибедняються
Если подымут то их автобусы будут битые все способы пойдут в бой

Пора этих частников на место поставить

С сказав:

Головой своей тупой постучи по автобусу,дурень

Нік сказав:

Не базарь, валенок, а и ты по своей тупой башке схлопочешь.

Сергей сказав:

Жителям не нужно качество бесит уже. Самое главное что 5 грн это очень много это нереальная ценна. 4 это много. Никакого повышения

Вгору