Я зрозумів, чому в моїх родичів з Росії паніка, і чому я не купив російський рис, – Воротник

07 березня 2014, 15:13

Депутат черкаської міської ради Валерій Воротник на власному прикладі розповів, як антиукраїнська пропаганда на російському телебаченні впливає на українців. Про це він написав у Facebook.

"У моєї мами всі родичі живуть у Росії, на Далекому Сході - дві сестри та брат. Часто, практично кожен день, дзвонять, цікавляться тим, що відбувається тут. Турбуються, оскільки упевнені, що в Україні кілька місяців йде громадянська війна. Зрозуміло, що їхня впевненість - результат відмінної роботи путінської пропаганди. Події в Криму навели на моїх родичів в паніку і жах.

Зранку паніка родичів передалася і моїй мамі. Їй подзвонила сестра і повідомила, що Україна сьогодні оголосила війну Росії. Саме так. Я заспокоїв маму Але...

По дорозі додому заїхав в магазин купити рис для плову. Ось захотілося так підтримати весняний настрій :-) Вибрав недешевий. Дійшов до каси. Придивився - штрих-код Росії. Не знаю чому, але відразу повернувся і взяв з полиці український рис. Удвічі дешевший...

Удома включив супутник. Росія-24, випуск новин. Зрозумів чому у моїх родичів паніка, і чому я не захотів брати російська рис..."

Вгору