До 8 березня Максим Поляков підготував уманчанці подарунок – погрози вбивством

07 березня 2014, 14:50

70-річна керівник заводу «Уманьхліб» боїться розправи від «опозиціонера». Він заявляє що готовий її «закопати», якщо жінка знову буде продовжувати шукати правди та вимагати від нього повернення акцій, інформує "Вечірня Умань".

Новий виток скандалу – депутат міськради Максим Поляков, на якого було відкрите кримінальне впровадження за шахрайство (підозрювався у виманюванні акції «Уманьхлібу»), після революції отримав «другий подих» - справу було закрито. З джерел у прокуратурі повідомили, що закрили її через «політичне рішення» — з Києва зателефонували. Заявили, що справа сфабрикована і Максим Поляков зазнавав «політичного тиску» від нардепа Антона Яценко. За вказівкою, справу закрили…

Проте в Умані київські «політичні ігри» викликали низку обурення – Максим Поляков тривалий час працював з регіональною більшістю та був заступником міського голови-регіонала Юрія Бодрова. І ситуація з акціями носить ознаки шахрайства. Працівники заводу пікетували інформагентство УНІАН під час прес-конференції Максима Полякова та закидали його мукою, коли той намагався втекти через чорний хід. Як згодом заявив Максим Поляков, це зробили прибічники Антона Яценка, бо він мав проводити акцію на Майдані…

Негативне ставлення уманчан до Максима Полякова підтвердило опитування в групі «Вечірня Умань» мережі Вконтакте.

І ось в суботу, 1 березня, близько опівдня, Максим Поляков зателефонував до Олександри Бевз і з її слів сказав, що її «закопає»… Жінка перенервувала і мала через погрози проблеми зі здоров‘ям. Коли лікарі зуміли поставити її на ноги, то підготувала звернення до міліції і до партійного керівництва.

Наразі її оселю і завод охороняють представники уманської самооборони.

Від Максима Полякова уже відхрестилися учорашні друзі – Микола Томенко, Сергій Соболєв і Геннадій Москаль.

Отримати коментарі від Максима Полякова не вдалося – нині він перебуває у Криму. За дивним збігом обставин, у тих самих містах перебуває і нардеп-регіонал Валентин Нечипоренко з «миротворчою місією». Після перемоги революції, він різко змінив уподобання і у себе на окрузі почав виступати від імені Яценюка.

Сам Максим Поляков був очільником міського Фронту Змін і на його захист у справі з «Уманьхлібом» ставали нардепи-фронтзміновці – Леся Оробець та Павло Петренко.

Відео Миколи Лупиноса для ІА «Кропива»

Коментарі

Вгору