“Я вийшов до туалету чи води попити”, – Скічко пояснив, чому за нього кнопкодавили

12 вересня 2019, 20:35

"Слуга народу" від Черкащини Олександр Скічко не знав, що колега Сергій Литвиненко голосував за нього на пленарному засіданні 11 вересня.

Про це він сказав журналістам у кулуарах парламенту, - пише Gazeta.ua.

"Ця ситуація сталася через те, що я вийшов до туалету чи води попити. Потім мене затримали журналісти, а журналістам відмовляти не можна. У результаті маємо те, що маємо. Мій товариш вирішив так вчинити. Я про це не знав. Що з цим робити, нехай вирішує фракція", - сказав Скічко.

На питання, чому він залишив картку в системі та вийшов без неї, політик відповів: "Розумієте, недосвідчений депутат. Якщо говорити з практичної точки зору, то я не бачив жодного депутата, який виходячи із Ради у момент засідання на кілька хвилин, забирав свою картку".

Нагадаємо, 11 вересня двоє народних депутатів від "Слуги народу" голосували за колег. Зокрема, Сергій Литвиненко із двох карток голосував за включення до порядку денного законопроекту про внесення змін до Конституції щодо уповноважених ВР і його направлення до Конституційного суду. Він кнопкодавив за іншого “слугу”- мажоритарника — Олександра Скічка (округ №197, Черкащина).

Сьогодні ж стало відомо, що "слуги"- кнопкодави покаялись у вчиненому і відмовились від зарплати.

Коментарі

Олена сказав:

“”…вийшов до туалету або води попити”, коли вирішується знАковий для країни закон?? Ти, тіпа, кнопочку нажми, а я водички піду попити, так? Ні, Шуріку, це тобі не по сцені скакати. У ВР треба сидіти все засідання, поки не дадуть “команду” про перерву. І чому будуть віддавати свою місячну з/п тільки “кнопкодави”? А ті, що повиходили “водички попити” під час голосування?

Вгору