Я верещала не своїм голосом, – старенька тальнівчанка розповіла про згвалтування

09 червня 2016, 09:33
Марія Ясонівна

Марія Ясонівна

Люди похилого віку – одна з найбільш соціально вразливих категорій населення. Особливо, якщо мова йде про мешканців невеличких містечок та селищ, де літні люди частенько ведуть усамітнений спосіб життя. Через це вони – «легка здобич»для різних злочинців, у тому числі – сексуальних збоченців.

Нещодавно «Надзвичайні новини» відвідали 90-річну мешканку села Криві Коліна на Черкащині Марію Ясонівну. Жінка пережила війну і два голодомори, чи могла вона подумати про можливість насилля на схилі літ?!

Примусовий інтим без можливості «відкупитися»

Тієї ночі пенсіонерка вже лягала спати, коли раптом почула, як розбилася віконна шибка, а у кімнаті щось зашаруділо. Марія потягнулася до вимикача, а коли ввімкнула світло – побачила над собою постать незнайомого чоловіка. Зловмисник накинувся на стареньку, почав її роздягати, а після чого – зґвалтував!

Жахливі події старенька згадує із сором та сльозами на очах: «Я верещала не своїм голосом і просилася. Нащо ж я тобі?! Є ж молоді! Просюся, лементю. Грошей, кажу, в мене немає, але бери, що хочеш, тільки пусти мене живу».

Втім, гроші ґвалтівник навіть не шукав. Більше того, за весь час примусового інтиму чоловік не промовив ані слова. Зробивши свою брудну справу, він прихопив пляшку горілки, трохи цукерок та пішов. Як тільки постраждала прийшла до тями – пошкандибала до сусідки. Сама залишатися в хаті жінка боялася.

Про те, що з нею сталося, старенька телефоном розповіла дітям. Ті серед ночі приїхали і забрали її до себе та повідомили про злочин у поліцію.

Хто він – цей збоченець?

Ґвалтівника правоохоронці знайшли швидко. Ним виявився 62-річний чоловік із сусіднього району, раніше вже судимий. Марія Ясонівна стала його останньою жертвою. Примітно, що вона – ровесниця матері злочинця. Втім, наскільки відомо, на його злочинному рахунку вже щонайменше 18 подібних випадків нападу заради зґвалтування.

Наразі чоловік перебуває за ґратами. «Особу зловмисника встановлено, відкрито кримінальне провадження за ч. 2.ст. 152 (ст. 152 Зґвалтування – НН) та ч.2. ст. 162. (ст.162 Порушення недоторканості житла – НН) Кримінального кодексу України. Тривають відповідні слідчі дії», – повідомив речник поліції Черкащини Дмитро Грищенко.

Фото підозрюваного поліція розвісила ледь не на кожному кущі у селі Криві Коліна, аби ті, хто упізнають у ньому свого кривдника, могли повідомити про це по номеру 102.

Однак від цього і сама Марія Ясонівна, і її родичі спати спокійно не стали– хвилюються, що його можуть випустити, хоча і сподіваються на справедливий суд.

Коментарі

Вгору