Я підтримую високі заробітні плати керівників, але… треба мати совість

19 лютого 2020, 16:33

Я за підвищення заробітної плати для працівників тролейбусного парку. Я підтримую високі заробітні плати менеджерів вищої ланки, керівників. Але треба ж мати совість...

Якщо переглянути фінансовий план електротрансу то побачимо, що у 2020 році відбудеться зростання заробітних плат, а саме:

- адміністративно-управлінський персонал отримував в середньому 12 962, а отримуватиме 16 798, і це добре.

- робітники отримували в середньому 9 550, а отримуватимуть 12 116. І це також добре.

Хоч ці підвищення виглядають і не пропорційними (на 26.9% у робітників і 29.6% у адміністрації), ми не бачимо найцікавішого - заробітної плати директора підприємства.

Та її можливо вирахувати із фонду оплати праці підприємства.

Так, якщо в минулому році на заробітну плату керівника підприємства було закладено 478 тис.грн (тобто 39 833 гривні/міс), то на 2020-й рік - відповідно до фінансового плану підприємства, його директор обійдеться громаді міста у 893.7 тис.грн!

Тобто, за один місяць роботи, директору підприємства планують нарахувати 74 475 грн.

Виходить, що якщо оплата праці працівника адміністрації зросте на 29.6% а робітника на 26.9%, то у випадку з директором підприємства, і без того висока заробітна плата зросте на 86.9%!

p.s. Перевірити наведені цифри можна у фінансовому плані:
https://drive.google.com/open…

Цифри взяті із фінансового плану, тобто є запланованими підприємством. Сума виплачена по-факту може відрізнятися.

Помічник міського голови Черкас з питань транспорту Павло Мосійчук.

Коментарі

Gonta сказав:

Якщо така тенденція протримається ще рік, то думаю будемо мати новий Майдан. Але, тоді прийдуть страшні часи, бо грабуватимуть і вбиватимуть будуть без гальм. Страшно, що Україна перетворюється на державу, в якій капіталізм набуває самого страшного виду.

Вгору