Я переповнена щастям, – син черкаської художниці поборов страшну хворобу

10 березня 2016, 22:57

10264888_1351629201529961_3438840676402283867_n

Півроку син відомої черкаської художниці Тетяни Черевань 4-річний Михайлик боровся із окозахворюванням. Кошти на лікування мисткиня збирала, продаючи свої картини та благодійний календар. Нині дитина вже вдома.

Про це Тетяна Черевань вчора написала у соціальних мережах.

- Ми здорові! Слів нема. Я переповнена щастям. Півроку боротьби, з вами разом ми подолали. Дякуємо! - звернулася вона до всіх небайдужих, хто допомагав з лікуванням.

Пізніше в коментарі "Про все" художниця розповіла, що син ще й досі не вірить, що вже не потрібно їхати до лікарні та носити медичну маску.

- Він здивований, що буде жити. Дуже хоче подорожувати та їсти все смачненьке. Але поки що потрібно дотримуватися строгої дієти. Кожні три місяці йому робитимуть комп’ютерну томографію. Стежитимуть за його станом, - каже Тетяна Черевань.

Вона зізнається, що останні півроку виявилися надзвичайно важкими.

- Доводилося місяцями жити в лікарні, сину назначали багато ліків, частину з них замовляли за кордоном і в цьому нам допомагали різні люди. Якось один хлопець купив, а потім привіз ліки на велику суму з Москви просто до нашого дому. Іншим разом друзі купували ліки, а зовсім незнайома жінка перевозила їх через кордон. Цих людей, насправді, я бачила вперше. Велику підтримку ми отримували від друзів з Фейсбуку. Допомогали хто чим міг: хтось - грішми, хтось - книжками, а хто - добрим словом та репостом.

Упродовж всього лікування художниця разом з чоловіком не падали духом і намагалися завжди перед сином бути у хорошому настрої, адже переконані, що дитина все відчуває.

- Ми були впевненні, що все мине. Тому що є Любов і вона сильніше за все! - впевнена Тетяна Черевань.

Коментарі

Вгору