У Черкас з’явилися фірмові листівки з визначними архітектурними пам’ятками

10 березня 2016, 21:57

gotel-slovyanskyy.12

 

Дехто вважає, що у Черкас немає туристичного потенціалу, але є містяни, які доводять протилежне. Ігор Єфімов та Олена Окунєва створили чудовий сувенір, який "подорожуватиме" в інші міста та країни, приваблюючи до нас туристів. Творче подружжя створило 12 листівок, на яких зображені архітектурні пам’ятки Черкас, пише in.ck.ua.

filarmoniya.12

- Ми любимо подорожувати і якось, збираючись в Одесу, захотіли привезти людям, які нас запросили, щось символічне з Черкас. Обходили тоді усе, що можна, але не знайшли нічого, що припало би нам до смаку. Тоді задумалися над тим, щоб створити щось таке власноруч. Обирали найбільш впізнавані споруди, наприклад, РАЦС, а також будівлі, куди можна потрапити всередину - Художній музей або музей "Кобзаря", - розповідає Ігор Єфімов.

budivlya-cherkaskoi-oblasnoi-rady.12

Черкащанам і друзям пари з інших міст креативні листівки сподобалися. Придбати набір із 12 листівок можна за 85 гривень, зв’язавшись із авторами ідеї в соцмережах

hram-bilogo-lotosu.12

- Тепер у мене є майже вся архітектура Черкас на 12-ти листівках. Над трьома із них мені навіть довелося помізкувати, розгадуючи, які будівлі зображені на поштівці. Важко коментувати виконання в плані технічності, але тримати в руках приємно. Одразу відчуваєш, що листівки створені з любов'ю. Дякую творцям Олені Окунєвій та Ігорю Єфімову за роботу та швидку доставку, - говорить покупець Альона Дрючило.

racs.12

Поділитись

Коментарі

Вгору