Я не прагну ніяких посад, – Бондаренко

24 лютого 2014, 16:58

Голова Черкаської обласної організації партії "Батьківщина" Анатолій Бондаренко повідомив, що він "не прагне ніяких посад у новій владі" і накголосив на тому, що всі свої дії буде узгоджувати з громадою і Майданом. Про це він написав у Facebook.

"Враховуючи спекуляції, які розпочалися з вуст деяких депутатів, доводжу до відома черкащан, що я не прагну ніяких посад у новій владі. Усі свої зусилля я спрямовував на боротьбу з бандитським режимом і заради визволення політв’язнів, зокрема Юлії Тимошенко. Ми на барикадах ризикували життям не заради посад, а заради вільної України.

Черкащан прошу бути уважним до тих, хто при владі регіоналів сидів у глибокому підпіллі, йшов на відверту співпрацю з владою, або тікав на відпочинок у джунглі, в той час, як наших хлопців відстрілювали снайпери, а тепер намагаються виставити себе першими опозиціонерами.

Нам потрібно будувати нову Україну не з тими, хто дужче всіх кричить, а з тими, хто не боявся йти на передову.

Зараз тим, хто піде у владу, треба працювати, не покладаючи рук, аби відродити Україну. Натомість, як у нас звично відбуваються, до посад рвуться «непричетні». Цього допустити не можна.

А всі свої дії я буду узгоджувати ВИНЯТКОВО з громадою та з МАЙДАНОМ!"Голова Черкаської обласної організації партії "Батьківщина" Анатолій Бондаренко повідомив, що він "не прагне ніяких посад у новій владі" і накголосив на тому, що всі свої дії буде узгоджувати з громадою і Майданом".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору