Я не голосував так, як нав’язували, – черкаський депутат про виключення з фракції “УКРОПу”

16 лютого 2016, 13:32

бінусов-424x283

Депутат Черкаської міської ради Михайло Бінусов про своє виключення із фракції «УКРОПу» довідався із інтернету. Поки що він не знає, чи пристане до якоїсь іншої фракції в міськраді.

Про це Михайло Бінусов розповів у коментарі «Про все»

- Як мінімум, мене повинні були повідомити про проведення засідання фракції та запросити, щоб я міг дати свої пояснення. І вже тоді робляться дисциплінарні стягнення чи виключення. Мені ж ніхто нічого не сказав. Я прочитав в інтернеті, що зі мною намагалися зв’язатися. Але засідання проводилося у понеділок, до того ж у ранковий час. А я працюю з 9 до 18 години. Я не розумію, чому була така необхідність збиратися вранці. До мене був дзвінок зі штабу «УКРОПу» та в мене в той час була нарада, тож відповісти не зміг, відписав повідомлення, щоб перетелефонували в обідній час. Але мені так ніхто й не зателефонував, - каже Михайло Бінусов.

Він додає, що навіть попри включення  з фракції не шкодує, що на сесії міської ради під час голосування за виконком голосував інакше від своїх колег. Він не вважає, що порушив партійну дисципліну.

- Я висловив своє бачення, а не голосував так, як нав’язували, - пояснює свою позицію Бінусов.

Поки що ж він ще не знає, чи пристане до якоїсь іншої фракції міської ради.

Як повідомлялося раніше, вчора керівник фракції Руслан Зоря повідомив, що на засіданні фракції УКРОПу депутати виключили із групи Михайла Бінусова, який всупереч позиції фракції підтримав персональний склад виконкому. Його голос в підсумку виявився вирішальним.

Поділитись

Коментарі

Вгору