Взимку туалети в черкаських парках “консервують”

06 листопада 2014, 11:04
10751951_706220109474802_1669137011_n-660x350

Фото: КП "Дирекція парків"

Взимку вбиральні у черкаських парках "консервуються", оскільки утримувати туалети підприємству в холодну пору року економічно важко, інформує прес-служба КП "Дирекція парків".

Про це повідомив директор підприємства Микола Бондаренко.

- Отримав зауваження від користувачів соціальних мереж щодо припинення роботи туалетів із завершенням паркового сезону, – додає Микола Бондаренко. – Хочу пояснити: в теплу пору року відвідування туалету для містян та гостей міста безкоштовне. Утримання кожної вбиральні  коштує підприємству майже 4 тисячі гривень та фінансується по суті за рахунок підприємців, які працюють у парках. В холодну пору року значна частина підприємців згортає свою діяльність, тож надходження підприємства зменшуються, так само як і кількість відвідувачів. Вартість же утримання кожної вбиральні зростає до 5,2 тисячі гривень на місяць за рахунок опалення. Це економічно важко для підприємства, тому вбиральні взимку «консервуються». В цьому році спробую «запускати» туалети в роботу під час масових заходів, а в дні, коли кількість відвідувачів в парках мінімальна, «консервувати» вбиральні для економії бюджетних коштів.

Новий керівник планує активно залучати інвесторів, аби покращити економічний стан підпримства. За таких умов можна буде говорити про роботу туалетів взимку.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору