Вища рада юстиції призначила заступника голови апеляційного суду Черкаської області

12 лютого 2014, 16:02

Вища рада юстиції ухвалила рішення щодо низки призначень на адміністративні посади в судах 16 регіонів України. Про це за підсумками засідання Ради повідомив Голова ВРЮ Олександр Лавринович, повідомляє прес-служба Вищої ради юстиції.

З призначень, що відбулися 11 лютого, семеро суддів займуть вакантні посади на Черкащині.

Зокрема, на посаду заступника голови апеляційного суду Черкаської області призначено Оксану Карпенко.

Ще четверо осіб призначено головами районних судів.

Так, на посаду голови Лисянського районного суду - Наталію Бесараб, Корсунь-Шевченківського - Сергія Свитка, Чорнобаївського - Нелю Цибру, Жашківського - Михайла Первака. На посаду голови Смілянського міськрайонного суду призначено Василя Калашника. На посаду заступника голови Корсунь-Шевченківського районного суду - Надію Побережну.

Загалом, за словами очільника ВРЮ, з призначень, що відбулися 11 лютого, в судах Вінницької області було заміщено 1 адміністративну посаду, у Житомирській – 4, в Івано-Франківській – 2, у Кіровоградській – 1, в Луганській – 2, у Львівській – 2, у Миколаївській – 4, у Полтавській – 3, у Рівненській – 4, у Сумській – 2, у Тернопільській – 2, у Херсонській – 2, у Хмельницькій – 6, у Черкаській – 7, у Чернівецькій – 1, - інформують у прес-службі ВРЮ.

Поділитись

Коментарі

Вгору