Випускниця ЧНУ проводить реабілітацію відомому українському боксерові

06 липня 2024, 11:16

Випускниця ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександра Лебедєва допомагає реабілітуватися відомому українському боксерові Денисові Берінчику.

Денис - чемпіон світу за версією WBO у легкій вазі. Він звернувся в лікувально-оздоровчий комплекс «Resort Medical Park», де працює Олександра, зі скаргами на болі в плечі внаслідок минулих травм.

- Ми підібрали та провели комплекс процедур, які значно покращили стан спортсмена. Застосовували ряд фізіотерапевтичних процедур: магнітотерапію, лазеротерапію, електротерапію, ультразвукову терапію. Також застосовували масаж та тейпування. Процес реабілітації проходив злагоджено та завжди на позитиві, адже Денис дуже відкрита і позитивна людина, - розповіла Олександра Лебедєва.

За інформацією пресслужби ЧНУ імені Богдана Хмельницького

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

А :

Все це дуже добре,що в платних медичних установах допомагають реабілітуватися людям,які мають великі досягнення у спорті.Але питання в іншому-чому в звичайних лікарнях наразі закриті усі фізіотерапевтичні кабінети,в яких ще до недавна могли отримувати лікування усі категорії простих людей,в тому числі й діти?

Вгору