Випускний черкаські школярі святкуватимуть з міліцією та Самообороною

20 травня 2014, 09:41

Через неспокій у державі секретар Черкаської міськради Віктор Білоусов попросив освітян гарантувати безпеку випускникам під час їхнього першого балу. Задля цього по допомогу вирішили звернутися до міліції та Самооборони, інформує Vechirka.net.

— Департаменти освіти області та міста рекомендують школам цьогоріч відмовитися від відзначення випускних вечорів з батьками за столами. Однак можна зрозуміти і батьків, вони все одно будуть готувати якісь свята, урочистості та відзначення, адже такий вечір буває лише раз у житті, — коментує секретар Черкаської міської ради Віктор Білоусов. — У наших силах гарантувати та забезпечити там громадський порядок. Тому я дав вказівку департаменту освіти Черкаського міськвиконкому підготуватися та продумати це питання із міліцією та Самообороною.

У міліції поки що до якихось особливих заходів не готуються, кажуть, забезпечувати громадський порядок планують, як і в попередні роки.

— Я більш ніж упевнений, що батьки проігнорують пораду відмовитися від відзначення випускного вечора. Однак як оптиміст сподіваюся, що нічого надзвичайного не трапиться, — коментує в. о. начальника управління громадської безпеки УМВС України в Черкаській області Володимир Тютюнник. — По два працівники міліції забезпечують порядок у кожній зі шкіл, де відзначають випускний вечір. І наші працівники супроводжують дітей аж поки вони йдуть зустрічати сонце. Коли випускники розходяться, то зрозуміло, що за всіма прослідкувати ми не можемо, але на вулицях працюють патрульно-постові, які слідкують за порядком у місті.

Поділитись

Коментарі

Вгору