“Вимагає віддати майно”: черкащанин скаржиться на дії детектива НАБУ

30 листопада 2020, 16:01

25-річний черкащанин Микола Перевізник розповів журналістам видання “Дзвін” про те, що на нього тисне його вже колишній родич, який є детективом Національного антикорупційного бюро. Чоловік запевняє, що службовець використовує свої професійні зв’язки з метою вплинути на поділ спільно нажитого майна з колишньою дружиною Миколи, яка є близькою родичкою детектива.

Як розповідають журналісти, історія розгортається в селі Васютинці колишнього Чорнобаївського району. У 25-річного Миколи Перевізника не склалось сімейне життя з коханою, з якою він проживав у цивільному шлюбі. Після розлучення колишнє подружжя встигли поділити спільне майно. Однак, через деякий час у справу втрутився родич ексдружини Миколи Перевізника - Сергій Кривко, який за інформацією чоловіка є детективом НАБУ. 

Пан Микола, скаржиться, що чиновник почав телефонувати ексродичу з погрозами. Мовляв, все спільно нажите майно він має віддати племінниці Кривка та сплатити їй чималу суму “за завдані образи”. 

Зі слів Миколи, її «заступник» хлопцю одразу навів свої аргументи: «ти що, не знаєш, де я працюю, завжди зможу знайти статтю Кримінального кодексу, за якою ти «сядеш».

Чоловік спочатку не сприйняв погрози серйозно, бо ніколи не порушував закон, і не збирався цього робити в майбутньому, тож вважав, що боятись йому немає чого. Вже за деякий час чоловік поза своєю волею став фігурантом кримінального провадження.

- 09.04.2020 року я разом зі своїм братом Перевізником Антоном Андрійовичем був викликаний в Чорнобаївське відділення Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області, де був звинувачений за зверненням гр. Кривка Сергія Олександровича, у нібито вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 194 КК України, як замах на умисне пошкодження чужого майна, вчинене шляхом підпалу, за наслідком чого 20.03.2020 було розпочате кримінальне провадження, - цитують журналісти звернення чоловіка до Державного бюро розслідувань. - Як згодом з’ясувалося, місцевий житель 19.03.2020 року, біля 23:30 год., знаходячись поруч з домоволодінням гр. Кривка С.О. в с. Москаленки Чорнобаївського району Черкаської області, кинув в сторону автомобіля, що належить мамі гр. Кривка С.О., камінь та влучив та пошкодив задній правий стоп-сигнал, внаслідок чого тріснуло скло на цьому стоп-сигналі. Коли працівники поліції приїхали за викликом, то Кривко С.О. вказав на те, що саме я та мій брат – Перевізник А.А. нібито намагалися спалити його автомобіль, і нібито на досягнення цієї цілі кинули в автомобіль пляшку з запалювальною сумішшю, що в подальшому і послугувало обставиною внесення в ЄРДР повідомлення про замах на вчинення злочину передбаченого  ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 194 КК України. 

Микола Перевізник повідомив, що в процесі розслідування з’ясувалося, обставини вказані посадовцем не підтверджують здобутим доказам і справу невдовзі було закрито. Зі слів чоловіка, Кривко інсценував злочин.

Однак на цьому “мститель”, як стверджує Перевізник, не зупинився. Микола, стверджує, що посадовець нібито відверто заявив молодому чоловікові, що він як детектив НАБУ наділений особливими владними повноваженнями, які можуть бути застосовані до чоловіка. В обмін на спокій чоловіку запропонували виконати оголошені йому майнові вимоги. 

Досліджуючи історію, журналістам не вдалось отримати коментар від посадовця. Чи має що пан Кривко сказати у відповідь, наразі  невідомо.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору