Виконком обласної організації Аграрної партії відбувся в Холодному Яру

09 вересня 2016, 15:53

члент виконкому х. БудаІ, зі слів її очільника Віктора Полозова, сталося це не випадково, оскільки ще на попередньому засіданні аграрії вирішили їхати в сільську глибинку з метою активної популяризації своєї партії. Вчорашня нарада стала знаковою не тільки тому, що відбулася в центрі зародження гайдамацького руху.

Віктор Олександрович вкотре наголосив, що розвиток національної культури й духовності, збереження історичної спадщини країни в ідеології АПУ разом із відтворенням промисловості й сільського господарства - є ключовими завданнями. Сивої давнини біля велетенського дубу  Максима Залізняка ватажки гайдамаків клялися не на життя, а на смерть захищати свободу і волю свого багатостраждального народу. Сьогодні, як і кілька століть тому,  незалежність України також потребує захисту.  А тому на засіданні йшлося і про згуртованість та єдність однопартійців у прагненні зробити Батьківщину  міцною і сильною, багатою і щасливою, а, відтак, і по-справжньому незалежною державою.

IMG_4006Як керівник потужного холдингу, Полозов звик до конкретної роботи, а тому відповідного ставлення до своїх обов`язків вимагає й від своїх соратників. Свідченням цього став звіт працівників штабу обласної організації. Всього за місяць роботи їм удалося створити 10 первинних осередків і таким чином поповнити лави АПУ на 40 осіб. Досить важливим є і створення  молодіжного руху, який очолив студент Черкаського Національного університету ім. Богдана Хмельницького Валерій Вака. Саме за його ініціативи при організації створена молодіжна футбольна команда. Кошти на придбання форми для спортсменів уже виділені. Насамкінець аграрії обговорили й затвердили план роботи на поточний місяць.

Поділитись

Коментарі

Вгору