Викладачі черкаського вишу подарували обласній лікарні 20 картин

05 квітня 2016, 19:12

«Загальнотерапевтичне мистецтво в лікувальних закладах», - таку назву має благодійна акція, зініційована викладачами кафедри загальної педагогіки та психології Черкаського національного університету ім.Б.Хмельницького. Вони подарували алергологічному відділенню Черкаської обласної лікарні першi 20 картин, інформує ЧСН.

У благодійній акції взяли участь небайдужі студенти і викладачі університету, учні черкаської художньої школи ім.Д.Нарбута та Веселохутірської школи ім.Володимира Лук’янця Чорнобаївського району. Назбирали чимало робіт, а для відділення алергології відібрали близько 20-ти.

Колектив відділення та адміністрація лікарні вдячні педагогам і психологам за проведену роботу і вручили подяки усім, причетним.

Подібні акції в Черкаській обласній лікарні вже проходили. Так учні художньої школи розмалювали стіни у відділенні відновного лікування, де оздоровлюються учасники АТО, і реконструювали панно у переході обласної лікарні, яке створювалось 20 років тому.

Акція з терапевтичного впливу мистецтва на здоров’я триває. Надалі викладачі кафедри планують подарувати творчі роботи пацієнтам обласного центру реабілітації воїнів АТО, який діє на базі обласного госпіталю ветеранів війни та обласному онкологічному диспансеру.

Поділитись

Коментарі

Вгору