Вибори в Умані пройшли: виборці приходили на дільниці у вишиванках та зі зброєю в руках

26 травня 2014, 10:15

Вибори в Умані пройшли тихо та спокійно. Чимало виборців та членів ДВК прийшли на "свято України" у вишиванках. А малеча навіть зі зброєю в руках. За попередніми даними, явка виборців в Умані становила 65,8 %. Значних порушень виборчого процесу виявлено не було, інформує "Вечірня Умань".

Цього року на вибори йшли всі: і старі, й малі, і навіть ті, хто завжди ігнорував цей процес. Уманчани сумлінно виконували свій громадянський обов'язок. Найбільше спостерігачів виборів вразила бабуся, яка недивлячись на свій поважний вік та втрату зору прийшла на вибори.

- Ми були вражені, коли побачили на дільниці бабусю, яка із собакою-поводирем. Вона прийшла віддати свій голос, не дивлячись на те, що вона погано бачить і їй важко ходити. Такі люди як вона заслуговують на пошану, - ділиться з нами спостерігач однієї із дільниць Умані Лариса Єжаченко.

Голови та члени ДВК готувалися до виборів завчасно. Прикрашали дільниці прапорами України, вишитими рушниками, квітами маку. Деякі комісії ДВК розпочинали свою роботу із виконання гімну України. А на одній із дільниць, яка знаходилася в ЗОШ № 14, голова комісії за власною ініціативою вітала виборців листівками.

- Тих виборці, які голосують в цьому році вперше, ми вітаємо листівками, - розповідає голова ДВК № 710965 Наталія Рунча. - Також не забуваємо і про дідусів та бабусів,їм теж вручаємо листівки.

Чимало батьків приходило на вибори разом з малечою. Маленькі українсьці прийшли на вибори зі зброєю.

- Син ніяк не може розслучитися зі своїм пістолетом. Куди не йде скрізь його бере. В разі чого, буде захищати нас від сепаратистів, - посміхається Ганна Кріт.

Значних порушень на дільницях виявлено не було. Найчастіше уманчани скаржилися на відсутність їхніх імен у списку виборців.

Поки одні уманчани голосували, інші обкидали яйцями та облили зеленкою із агітаційних бігбордів.

Поділитись

Коментарі

Вгору