Вулиці недоремонтовані, а гроші закінчилися, – як у Черкасах відбуваються поточні ремонти доріг

25 червня 2019, 10:33

Вулиці недоремонтовані, а гроші закінчилися, - як у Черкасах відбуваються поточні ремонти доріг

На вулиці Припортовій біля зупинки "Дніпро Плаза" почав розповзатися асфальт, який постелили три тижні тому. Про це повідомили члени виконкому під час засідання.

Міський голова Анатолій Бондаренко зауважив, що в цьому випадку потрібно викликати підрядника, щоб він виправляв. Також члени виконкому зазначили, що підрядники повинні якісніше виконувати ремонтні роботи.

Зокрема, стелити асфальт не лише по дорозі, а й у захисних карманах, а також залатувати відфрезировані ділянки на вулиці.

Під час обговорення секретар міської ради Ярослав Нищик обурився почерговістю ремонту вулиць. Зокрема, тим, що департамент ЖКГ не ремонтує вулицю Свято-Макарівську.

- Після затвердження виконкомом переліку вулиць для поточного ремонту,  в департаменті ЖКГ створили комісію по визначенню якості дорожнього покриття. Але, на жаль, кошти на подальший поточний ремонт закінчилися, - прокоментував в. о. директора департаменту житлово-комунального комплексу-начальник управління ЖКГ Черкаської міської ради Юрій Панченко.

Коментарі

oleg сказав:

Все дороги, дороги . А тротуары когда будут делать ? Ноги можно повыкручивать ! А у нас все для машин – дороги ! А люди ?

Леонід сказав:

Писати в Черкасах про тротуари? Та скоро ними все місто застелять. А доріг тут, як і в області не буде. Це принципова позиція керівництва міста, області, ОАД і СУД.

Вгору