Всім бійцям АТО надано статус учасників бойових дій

16 липня 2014, 20:31

Президент України Петро Порошенко підписав зміни до закону "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", згідно з якими учасниками бойових дій визнаються всі учасники антитерористичної операції.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Даний закон вносить до переліку осіб, що належать до учасників бойових дій, військовослужбовців та працівників Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, а також працівники підприємств, установ, організацій, які залучалися до участі в антитерористичній операції, в порядку, встановленому законодавством.

Закон делегує Кабінету міністрів України повноваження з визначення порядку надання статусу учасника бойових дій зазначеним особам.

Раніше військовослужбовці Міністерства оборони, Державної прикордонної служби, Управління державної охорони України, цивільні фахівці Міністерства оборони не мали права на отримання статусу учасників бойових дій.

Нагадаємо, 6 травня Верховна рада підтримала законопроект, який передбачає надання учасникам антитерористичної операції офіційного статусу учасника бойових дій.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору