Всеукраїнський футбольний турнір розпочався з перемоги “Черкаського Дніпра”

19 лютого 2015, 20:01
DSC_3257[1]

Фото Про все

Всеукраїнський футбольний турнір «Банк Михайлівський & UFI & Zorya–CUP – 2015» пам’яті В.В.Першина вже стартував на футбольному полі села Білозір'я. 18-19 лютого там відбулися перші матчі. 

Турнір відкрили грою команд-аматорів: ФК "Зоря - Черкаський Дніпро-2" та ФК "Інгулець".  А потім поле зайняли футболісти із Каховки (ФК "Авангард") та із Сумської області (ФК "Агробізнес TSK"). Сьогодні ж естафету підхопили команди-професіонали. Спершу зіграли "Черкаський Дніпро" із "Арсенал-Київщина", а після обіду "Буковина" -"Миколаїв".

4IMG_0132

Фото Черкаський спорт

Голова правління ПрАТ «Україна Футбол Інтернешнл» Володимир Лашкул зазначає, що для відкриття турніру було докладено значних зусиль. Адже, за його словами, мова йде не лише про спортивну частину заходу, а й про всю організацію загалом.

- А це і розміщеня учасників, і їхнє харчування, і підготовка поля. Нам все вдалося і я задоволений початком змагань. Зараз отримуємо лише позитивні відгуки, - зазначає Володимир Лашкул. - Також приємно, що вчора у грі наша команда "Зоря - Черкаський Дніпро-2" отримала перемогу у своєму першому матчі, хоча прогнозувалося, що їхній суперник значно сильніший.

0IMG_0110

Фото Черкаський спорт

Що ж до черкаських улюбленців ФК "Черкаський Дніпро", які вступили у боротьбу сьогодні, то свій професіоналізм, за словами пана Володимира, вони проявили у другому таймі.

DSC_3268[1]

Фото Про все

- У першому таймі вони грали дещо нижче своїх можливостей, а в другому - показали технічну, наполегливу та результативну гру. Вони забили чотири голи й перемогли, - додає Володимир Лашкул.

Попереду у цих та інших команд ще чотири турнірні дні, півфінал та 25 лютого - фінал змагань.

Коментарі

Вгору