Войцехівський проситиме Президента звільнити Табурця, якщо той його проігнорує

08 вересня 2022, 15:51

Народний депутат Віталій Войцехівський звернувся до начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця через скарги людей, які звинувачують останнього у тиску на підприємців, журналістів та голів громад. За словами народного обранця, очільник області та його заступники нібито залякують людей у свої кабінетах.

Войцехівський  просить Табурця, аби той зустрівся із мешканцями області та відповів на їхні питання у присутності ЗМІ.

"В громадських приймальнях чимало письмових скарг конкретно на голову військової адміністрації. Серед переліченого –  тиск на органи місцевого самоврядування, голів ОТГ, ЗМІ, тиск на бізнес, незаконне вилучення транспортних засобів, відправка на передову молодих бійців без попередньої підготовки та уникнення спілкування з їхніми матерями викликають справедливий гнів у авторів звернень. В одному з листів громадяни запропонували вам зустрітися задля спілкування. Замість того, щоб поспілкуватися з людьми, ви та ваші радники почали викликати людей по-одному, залякувати та страшити. Пропоную вам зустрітися з громадянами у присутності ЗМІ і все-таки відповісти на питання", - йдеться у листі-зверненні.

Якщо начальник ОВА звернення проігнорує, Войцехівський хоче звертатися до Президента з вимогою того звільнити.

"Люди зверталися, що на деяких підприємствах забирали велику кількість техніки, а в інших підприємців, у яких такий же характер роботи – нічого не забирали, - коментує для "Про все" Войцехівський.  - Звичайно, для ЗСУ треба вилучати і всі все розуміють. Питання до принципу відбору. Коли буде створена тимчасова слідча комісія, я б хотів звернути увагу на це. Загалом, претензій дуже багато. Наприклад, тиск на регіональні ЗМІ. Я не збираюсь замовчувати, з чим люди звертаються до мене. Партійні принципи треба відкладати на останні місця".

"У начальника ОВА щоденний щільний графік, зокрема, і зустрічей із представниками громад області, органів місцевого самоврядування, із підприємцями, військовими та ін. із актуальних питань життєдіяльності Черкащини та безпекової ситуації. Лист-звернення народного депутата України буде розглянутий належним чином", - повідомили у пресслужбі Черкаської ОВА.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору