“Вова, біжи”: під Черкаською ОДА мітингують проти капітуляції України (фото)

06 жовтня 2019, 12:28

Фото: Про все

Сьогодні активісти в різних містах України вийшли на народні віче, аби висловити своє ставлення до підписання «формули Штайнмайєра» у Мінську.

Такі дії керівництва держави мітингарі називають "капітулянтськими" і неприпустимими.

У Черкасах всі противники капітуляції зібралися на Соборній площі. Організатором заходу виступив "Штаб супротиву капітуляції - Черкащина".

Влада, незалежно від її імен, повинна розуміти, що військові, ветерани, волонтери і загалом патріоти не приймуть цей сценарій і в жодному разі не погодяться на капітуляцію, - запевняють учасники акції.

В руках мітингарі тримають плакати: "Задовбали фраєри формулой Штайнмайєра", "Ні капітуляції!", "Вова, біжи!".

Фото: Про все

Розпочали віче хвилиною мовчання за загиблим бійцем, із яким сьогодні прощаються на його рідній Шполянщині.

"Ми не можемо допустити, щоб якісь виродки з ЛНР-ДНР приїжджали сюди і ставали тут депутатами. Якщо і вирішувати щось за допомогою переговорів, то це мають бути переговори у Будапештському форматі", - зазначив один із координаторів Штабу Дмитро Кухарчук.

Крім того, виступаючі наголошують на тому, що сьогодні ні в якому разі не можна допустити відводу українських військ.

"Сьогодні навіть першокласники знають про формулу Штайнмайєра. Якщо коротко, то все просто - в ній ідеться про капітуляцію України через проведення місцевих виборів на окупованих територіях, - зауважив у своєму виступі екс-нардеп Олег Петренко. - Зараз говорять про відведення військ. Але куди їх відведуть? У поле? Ті фортифікаційні споруди, які зараз є, будувалися чотири роки. Також мене непокоїть те, що буде далі з людьми, які живуть у "сірій зоні". Як ми будемо дивитися їм в очі після того, як наші хлопці звідти підуть? Навіщо перетворювати життя в пекло нашим людям, які 5 років виживали на прифронтовій території, багато з яких за цей час стали патріотами?"

Фото: Про все

Крім учасників мітингу, на площі присутні і представники поліції та рятувальної служби. Свою присутність вони пояснюють тим, що "будуть реагувати у випадку, якщо щось станеться".

Нагадаємо, днями депутати Черкаської міськради проголосували проти капітуляції України. А найближчим часом має зібратися сесія обласної ради, де депутатам запропонують прийняти аналогічне рішення.

Фото: Про все

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору