Вотилівський душогуб зарубав бабусю, щоб попити пива

02 березня 2017, 11:00

У Вотилівці, що на Лисянщині, з минулої неділі, відколи сталося вбивство 80-літньої Катерини Лещенко, тільки й розмов про резонансну подію. Кажуть, ще до приїзду поліції тут без особливих зусиль «вичислили» душогуба. Ним виявився 24-літній безробітний чоловік, який мешкає неподалік потерпілої,  пишуть "Вісті Черкащини".

Того дня, розповідають, молодик прийшов до бабусі за черговою порцією грошей. Коли та почала погрожувати вимагачу поліцією, схопив сокиру і вдарив по голові. На бездиханне тіло накидав гору різного лахміття.

"Він не вперше просив гроші у баби Каті. Вона йому по-сусідськи позичала, хоч і знала, що ніколи не поверне. Все тратив на випивку, - у Вотилівці біля сільради гомонять чоловіки. – Але цього разу нібито попередила, що заявить у поліцію. От і накликала на себе смерть. Шваркнув стареньку сокирою, забрав пенсію і пішов гуляти".

Забравши гроші, чоловік виліз через вікно, а хату закрив на навісний замок. Потім його бачили в місцевому кафе за бокалом пива, де спостерігав через вікно, як правоохоронці нишпорять по селу в пошуках убивці. Коли все-таки знайшли його, довго не опирався, і зізнався у скоєному.

Вгору