Восьмеро депутатів Черкаської міськради приховали інформацію в деклараціях, – експерти КВУ

25 червня 2018, 13:44

Черкаська обласна організація Комітету виборців України в ході прес-конференції презентувала результати моніторингу декларування майна, доходів та врегулювання конфлікту інтересів депутатами Черкаської міської ради.

Під час здійснення моніторингу було створено реєстр приватних інтересів депутатів. Він став незамінним помічником для подальшого аналізу електронних декларацій та виявлення ситуацій конфлікту інтересів.

Деяким з депутатів при здійсненні декларування доходів і майна було б не зайвим скористатися таким реєстром, оскільки співставлення відомостей з відкритих джерел і змісту декларацій говорить про те, що не всі депутати подали повні декларації.

В зв’язку з цим було підготовано звернення на НАЗК з проханням провести перевірку повноти і достовірності складення декларацій за 2016 рік таких депутатів: Олексій Мельник, Володимир Бурячинський, Олександр Радуцький, Руслан Лола, Олександр Дишлюк, Руслан Зоря, Роман Діскант, Сергій Тищенко.

Всі ці випадки можна згрупувати по трьом ознакам:

- Неповне відображення підприємств і організацій, кінцевими бенефіціарами яких є депутати (О.Дишлюк, В.Бурячинський, О.Мельник, С.Тищенко)

- Неповне відображення майна (Р.Лола, Р.Діскант)

- Неповне відображення громадських об'єднань, керівником яких є депутат (Радуцький О., Тищенко С., Зоря Р., Мельник О.)

Наразі отримано відповіді по поданням, які стосуються депутатів Р.Зорі та Р.Лоли – щодо них до цього часу триває перевірка фактів.

Довідково: Громадська кампанія з “Атестації депутатів місцевих рад” започаткована Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» та реалізується в партнерстві з громадськими організаціями з інших областей України. Антикорупційний компонент Атестації депутатів місцевих рад реалізується в рамках проекту ООО ВГО “Комітет виборців України” “Доброчесні місцеві депутати” за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

Вгору