По Смілянській біля літака АТОвці перекрили дорогу (фото)

25 червня 2018, 14:50

Близько 30 ветеранів АТО та фермерів у ці хвилини перекрили дорогу по вулиці Смілянській неподалік від головного управління Держгеокадастру в Черкаській області.

Про це інформує кореспондент "Про все".

Таким чином люди висловлюють свій протест проти діяльності керівника головного управління Держгеокадастру в області Ольги Залоги, вимагаючи її звільнення.

До мітингувальників вийшли представники установи, які намагалися з'ясувати ситуацію та пояснити, чому учасникам бойових дій на сході України не виділяється земля. Уповноважена головного управління Держгеокадастру в області Людмила Пазинич зазначила, що ця інформація не відповідє дійсності, оскільки землю військовослужбовцям виділяють. Така відповідь чиновниці лише обурила протестувальників.

Після чого учасники акції протесту зайшли в середину управління, щоб  персонально поспілкуватися з пані Залогою. Але на робочому місці її не було. Зі слів її секретаря, вона перебуває у відрядженні.

У знак протесту, покидаючи приміщення, АТОвці закидали яйцями вхід до держустанови та з вантажівки висипали навпроти входу до управління Держгеокадастру близько 3 кубів землі.

Зі слів організатора акції Ірини Ванникової, ця земля означає те, що на Черкащині багато землі, але через бездіяльність Держгеокадастру ветерани, котрі її потребують, залишаються ні з чим.

Після цього мітингувальники почали перекривати дорогу по вулиці Смілянській. На місце прибула поліція.

Нагадаємо, 22 червня ветерани АТО розбили наметове містечко на Соборній площі Черкас. Таким чином вони вимагали звільнення керівника Держгеокадастру в Черкаській області Ольги Залоги, оскільки саме при її керівництві цим підрозділом повністю припинився процес видачі землі ветеранам АТО.

Лида сказав:

Больше всего нравятся слова: у відрядженні, на лікарняному. Только жареным запахло и начинаеться…

Vasa сказав:

Атовці тримайтесь!!!

Квентін Буратіно сказав:

Ще одна,кавалер ордену “Клетчатого одеяла”

Вгору