Воронов назвав імовірну дату шкільного випускного 2019 року

01 лютого 2019, 15:19

Воронов назвав імовірну дату шкільного випускного 2019 року

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов запропонував школярам провести випускний вечір 26 або 29 червня.

- Якось, відвідуючи одну зі шкіл, до мене підійшли випускники й запитали: «Коли цьогоріч відбудеться випускний вечір?». Річ у тім, що випускницям потрібно завчасно бронювати зачіски, інші процедури підготовки до цього дня, класам потрібно визначатись і так само бронювати місця святкування, - написав на своїй сторінці Воронов.

Також він додав, що дату обирав враховуючи формальності, наприклад, отримання результатів ЗНО, наявність інших свят і святкувань в останній тиждень червня, обмежений час для подання документів в заклади вищої освіти тощо.

- Окрім того, ми разом із Методичним кабінетом уже продумуємо концепцію заходу й родзинки. Тож, якщо матимете якісь цікаві ідеї, чи пропозиції - діліться у коментарях або пишіть в особисті повідомлення, - додав Сергій Воронов

Коментарі

Анонім сказав:

Категорично проти!!!! 26 це взагалі робочий день!! 22 число було дуже актуальним, навіщо робити 29 числа адже це буде близько до подачі документів у вузи. Я не знаю, як можна взагалі розглядати варіант – 26 число….Випускниці і на 22 зможуть все забронювати, і місця святкування теж

Елена сказав:

26 червня дуже вдала дата у всіх відношеннях! Підтримую на всі 100%. Вже будуть результати ЗНО, а по-переду (28-30 червня) ще й святкові дні, за які випускники зможуть відпочити від напруженого року, вгамувати свої емоції після випускного, підготувати документи для подачі у ВНЗ, того, що з 01.07 вже запрацюють ел. майданчики!

Олена сказав:

Не в “усіх відношеннях”! Це – робочий день. Люди повертаються з роботи, а центр весь перекритий. Нічого страшного, Елена, якщо випускний буде 29 червня. Якраз 3 дні вихідних, буде справжнє свято! До речі, у мене був випускний 28 і я встигла подати документи до 1-го. У чому проблема?

Елена сказав:

Може я Вас здивую, але не у всіх людей субота, неділя та святкові дні – вихідні. Хліб печеться, пологи приймаються, транспорт ходе, аптеки/магазини працюють…В суботу та в свята хтось також їде з роботи! А організатори свята, учасники (в т.ч. і вчителя) зможуть після навантажень і метушні, нарешті відпочити і тут така нагода – 3 святкових дні! Можна виїхать за місто, у подорож чи на улюблений город…, а хто залишиться в місті, то зможе прийняти участь присвячених Дню Конституції. В цьому році я мама випускниці і провести цей захід саме 26 червня це не тільки моя думка, а загальна багатьох випускників, вчителів та їх батьків!

Елена сказав:

Я може Вас здивую, але не в усіх субота вихідний день! В святкові та вихідні також люди працюють: приймають пологи, печуть хліб, кермують транспортом і т.д. І в суботу також багато хто повертається з роботи…Я мама випускниці і провести випускний вечір 26 червня це не тільки моя думка, а і багагатьох випускників, вчителів, батьків та всіх, хто задіяний в цьому заході…І, нарешті, у всіх буде ті 3 дні (святкових) для того, щоб відпочити, виїхати за місто, у подорож або хочаб на любимий город.

Надія сказав:

26 червня цілком підтримую!!! Та поділяю обгрунтування Елени.
Коли вже, нарешті, затвердять дату випускного в Черкасах???

Вгору