Волошина знову відсторонили від посади

21 серпня 2018, 16:35

Волошина знову відсторонили від посади

Сьогодні у Придніпровському районному суді міста Черкаси розглядали клопотання прокуратури щодо відсторонення заступника міського голови Ігоря Волошина від посади строком ще на 2 місяці, пише "ВиЧЕрпно".

На сьогоднішній день здійснюється розслідування ще за двома кримінальним справами, тому виникла необхідність у додатковому допиті працівників ЧМР щодо доставки і придбання гімнастичнго інвентарю. Прокурор зазначив, що Волошин як підозрюваний матиме змогу завдяки посадовому становищу впливати на свідків, тобто працівників міської ради. Крім того, вважає прокурор Остапенко, кримінальний закон не передбачає для цієї категорії злочинів норм, які дозволяють пом’якшувати покарання. Також досі немає змоги побачити документи щодо фактичного придбання і зберігання інвентарю.

- Ми розцінюємо цей факт відсутності документів як факт можливого створення цих документів, бо ми вважаємо, що їх не існувало. Тому ми вважаємо, що відсторонення Ігоря Волошина від посади сприятиме об’єктивному розгляді цієї справи, — відзначила прокурор Остапенко.

За її словами, строк досудового розслідування продовжений до 7 жовтня 2018 року.

Волошина знову відсторонили від посади

У свою чергу адвокат Волошина вніс клопотання про допит свідка, а саме міського голови Черкас Анатолія Бондаренка. Під час допиту останнім було відзначено, що відсторонення його заступника від посади негативно вплине на роботу міської ради, оскільки він курує департамент ЖКК, робота якого безпосередньо впливає на життєдіяльність міста. Також міський голова відзначив, що за його інформацією гімнастичне обладнання, яке фігурує в кримінальній справі, знаходиться в приміщенні колишнього кінотеатру «Мир», де наразі завершується ремонт. Також він зауважив, що Ігор Волошин жодним чином не зможе впливати на працівників міськради, оскільки департаменти освіти та організаційного забезпечення не у його підпорядкуванні.

У своєю чергу, адвокат Ігоря Волошина відзначив, що жодних фактів про його тиск на свідків немає, тобто ризики, наведені прокурором, не обгрунтовані. Окрім того, в компетенцію Ігоря Волошина не входить створення якихось платіжних документів чи накладних, тому в силу обмеженості своїх повноважень він не зможе створити документи, в чому його підозрює прокуратура.

Тому адвокат просив відмовити прокурору у відстороненні Ігоря Волошина від посади.

У свою чергу Ігор Волошин звернув увагу суду на те, що протягом попереднього відсторонення від посади він не порушив жодну ухвалу, не контактував з працівниками міської ради і жодним чином не впливав на них.

Зрештою, суд все ж ухвалив клопотання прокурора задовольнити і відсторонити Волошина із займаної посади до 7 жовтня. Посадовець зауважив, що подаватиме апеляцію.

Вгору