Волонтер Корпусу Миру проходить службу на Черкащині (відео)

22 лютого 2019, 15:10

Американець Білал Ямак вивчає українську мову, відвідує екскурсії Черкащиною та розповідає про свій досвід. Хлопець працює у міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, інформує UА:Черкаси.

Як розповідає директорка закладу Інга Гончаренко, від задумки запросити волонтера Корпусу Миру до приїзду пройшло 1,5 роки. Протягом цього часу працівники центру проходили співбесіди та готувалися до приїзду Білала. Журналісти UА:Черкаси відвідали захід, який організували волонтер Корпусу Миру та працівники смілянського молодіжного соціального центру.

-  До приїзду волонтера готувалися і на нього чекали аби він поділився напрацьованим досвідом, − каже Інга Гончаренко. - Молодіжна політика потребує новітніх форм і ідей, які вдало і перспективно реалізуються закордоном.

Жінка додає, що спеціалізацією Білала є «неконфліктне спілкування», і він має досвід роботи із біженцями. Волонтер Корпусу Миру Білал Ямак два роки тому відвідав Україну, і той досвід перебування став вирішальним під час вибору країни для проходження служби. Білал мав кілька зустрічей зі студентами навчальних закладів, у яких розповів про волонтерський досвід.

- Він нам розповів про деякі особливості Америки, волонтерську діяльність і це було доволі цікаво, - розповідає студент Василь Середич.

За словами українського партнера та фахівця із соціальної роботи центру Олександра Зінкевича, за пропозицією волонтера, у Смілі вперше відбувся захід «Відкритий мікрофон».

У Смілі волонтер Корпусу Миру Білал Ямак пробуде ще півтора роки.

Вгору