Володимир Гамалиця: “Уманські політики провалили тест на зрілість”

23 жовтня 2014, 14:24

гамалицяПеревибори 2014 були шансом змінити щось в країні. У якій йде війна, на передовій щодня гинуть патріоти. Це шанс згуртуватися в один кулак і спочатку вибити ворогів з тилу, а потім – з країни, - пише Володимир Гамалиця на сайті Вечірня Умань.

Але чуда не стається…  За кілька днів вибори.  З 21 кандидата, що зареєструвалися, до фіналу доходять 17.

І уманські політики продемонстрували повну нездатність захищати країну. З такими «друзями народу» і ворогів не треба.  Бо вони знову, як в 2012 році, і 2010, роблять усе, аби в країну повернувся Янукович. Чи його реінкарнація…

Наступають на одні й ті самі граблі.

Мова не про екс-регіонала Яценка, «птенців Путіна» чи «Опозиційний Блок» вбивць. Мова про «народних» Батьківщину, Народний Фронт, Блок Порошенка і демократичних самовисуванців…

Маючи сильного супротивника Антона Яценко, який виріс на «лавочках і дорогах» в часи Тулуба, «демократичні» політики досі так і не вилізли з пісочниці своїх амбіцій.

Бо вони не зуміли знайти спільну мову між собою, провести незалежну соціологію та зняти свої кандидатури за найсильнішого, ЄДИНОГО кандидата.

Цього не сталося. Респект заробили лише Свобода, Удар і Радикальна партія Ляшка – їх кандидатури Антон Котвіцький і Юрій Заворотній зняли свої кандидатури. А Свобода підтримала Андрія Дикуна.

Респект цим людям, що переступили через амбіції і зробили розумно – вирішили не розривати і без того слабку позицію розпорошених демократичних сил.

На жаль, іншим не дійшло...

Тому якщо по округу №200 знову буде Антон Яценко, то за це можна буде подякувати Людмилі Кирилюк, Андрію Дикуну, Віталію Чудновському, Роману Похольчуку, Ігорю Ліпкану.

А не лише тим, хто продався за гроші чи лавочку.

Здавалося б, усі розумні і мудрі люди. Ефективні менеджери. Але ваші амбіції та непоступливість у час війни, веде до горя.

Не забувайте, за те, щоб ви зараз жили під мирним небом, смачно їли і тепло спали, на Сході поклали життя ГЕРОЇ. У тому числі й УМАНЧАНИ.

Тому дайте відповідь – як же ви любите Умань, якщо заради міста не зуміли піти на компроміс і домовитися між собою, хто буде представником нашого міста в Києві?

І між нами. Я б дуже хотів, щоб деякі з вас, хто там ще не був, хоч кілька днів пожив на Сході, в холодному окопі, виживаючи під обстрілами Градів та відбиваючись від атак старенким автоматом…

Може б тоді до вас дійшло, що Україну використовують проходимці не лише тому, що частина населення продається.

А й тому, що деякі політики більше думають за себе, ніж за КРАЇНУ !

П.С. На жаль, народу знову доведеться братися до роботи. І своїми силами наводити порядок, заганяючи в рамки політиків. Адже і Юля отримала волю, не дякуючи «Батьківщині» чи Арсенію Петровичу, а через смерть сотні героїв на інституцькій. А Янукович втік з країни не тому, що туди ходили три богатиря, а через позицію народу, котрий готовий був померти за справедливість.

І армія сьогодні воює не тому, що у нас є Порошенко і "сильна команда" Народного фронту, а тому що одні люди готові покласти своє життя за Україну. А інші - пожертвувати останні гроші, аби солдат мав одяг, спорядження і зброю.

От і сьогодні порятунок країни на плечах тих людей, що гинуть на Сході.

Думаю, Третій Майдан буде швидкий. І жорстокий…

Люструють не лише екс-регіоналів, а й тих «демократів», які своїми «дрязгами» та амбіціями допустили регіоналів до влади…

Слава Україні !

Вгору